Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem gáz, hogy...

Szerintetek nem gáz, hogy mindenkinek ilyen fekete kabátja van? :OO

Figyelt kérdés

Arra gondolok amit a kínaiban lehet kapni... több ezerért! oO

Szerintem annyira gáz, h mindenkinek ilyenje van. Az utcán elmegy előttem 5 ember, tuti, hogy 4-nek ilyenje van. :O Tömegcucc.


2010. szept. 9. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
MIlyen?
2010. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
ha képet is mutatnál talán tudnám miről van szó :D
2010. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


ehhez hasonló. :D

2010. szept. 9. 14:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyet nem csak a kínaiban lehet kapni...sőt!-.- attól még hogy a kínaiban IS lehet nem jelenti azt hogy az emberek mind ott vették.. mellesleg ha nekik ezt tetszik mért ne hordhatnák ezt?
2010. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van az ilyen bőrkabátokkal?Vagy azért mert kínais?Nekem is van bőrkabátom,bár márkás mégis szeretem.Nem divat után megyek,lehet hogy tömegcucc,de ki nem szarja le,én jól érzem magam benne,és kész:D
2010. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert ha lenne egy kis stilusérzéked tudhatnád hogy a fekete bőrkabát alapdarab. Soha nem megy ki a divatból. Olyan mint a farmer.
2010. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a tömegcuccokat nameg a New Yorkeres ruhákat és társait,de én speciál ezt még nem láttam senkin.:D
2010. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, de te nagyon unatkozhatsz... Menj dolgozni vagy tanulj többet, és észre sem fogod venni az ilyen hülyeségeket :) Hát nem mindegy az kin milyen kabát van? egyébként ha minden második emberen az van, akkor minden második embernek legalább tetszik, szval biztos nem olyan gáz. Tömegcucc? csak egyet mondj ami nem az.
2010. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

az első válaszolóknak mondom h nem kell rögtön leordítani a fejemet^^

a többieknek köszi az értelmes válaszokat. :D


****

tudom h sokan szeretik az ilyen bőrkabátokat. :D szerintem is jól nézz ki vmelyik. :) de én tegnap kb 5 perc alatt 20-25-öt láttam. :D és már azért durva volt... szerintem. :D és olyan volt ami ilyen csillogós, meg fénylik összevissza, meg vkinek kicsi is volt xDDD. Vagyishát tökre olyan volt. :D A kínais részt nem rosszból mondtam. tudom h biztos h van olyan aki nem ott vette. :)

de akinek tetszik az hordja. :D

2010. szept. 9. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Én láttam... a fél iskolám ilyenbe jár. Annyira csúnya egyébként szerintem. Bár nemtudom, én eleve utálok kabátot hordani, nem is hordok, csak ritkán... De amugy eléggé unalmas...-.-
2010. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!