Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi különbség van egy...

Mennyi különbség van egy férfi és egy női pulóver között?

Figyelt kérdés

Láttam egy ilyen feliratos pulóvert: "figyelem! Ne érjen hozzám. Már egy vonzó nő lefoglalt." Na most ezt női pulóverként katergórizálták. De jobban egy illene a férfihoz. Viszont férfiba nincs.


Szerintetek megvehetem egy férfinak ezt a női pulóvert?


2022. jan. 23. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Simán.

“Már egy vonzó nő lefoglalt” ez csak vicc lehet női pulcsiban.

Vagy a pridére készült.

Nyugodtan vedd meg, sok pitcsa vesz fel férfi ruhát is, szóval nekünk is van jogunk hozzá.

2022. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha a szabasan nem latszik, hogy direkt noi fazon, akkor vedd meg nyugodtan, bar az ujjhossz miatt javasolom az egy merettel nagyobbat, en nokent szoktam neha ferfi polot, inget es dzsekit hordani mert mostanaban brutalis, hogy nem lehet normalis hosszusagu noi felsoket talalni, es feltunt, hogy a ferfi ruhaknak az ujja hosszabb, igy gondolom a noi lehet rovidebb lesz.
2022. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mostanaban csomo tokre tetszo pulcsit latok meg neten, ramegyek erre egy csajon van 🤔 Pedig sztem tok pasis. En nem mertem meg ilyet rendelni magamnak 😀
2022. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A legnagyobb női xxl, férfiban meg xxxl na most eleve a xxl kell ferfiba 😅
2022. jan. 24. 00:45
 5/7 anonim ***** válasza:

2.

Te is nézed, hogy a férfi cuccok szabásán ne látszon, hogy férfi fazon?

2022. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, en speciel nem nezem, engem sosem cikiztek meg emiatt, szerintem sokaknak fel sem tunik a kulonbseg, vagy csak szimplan nem erdekli oket es kesz. A Kerdezo nyilvan nem akarja, hogy a sasszemu kritikusok kiszurjak, hogy ez noi pulover, meg a kerdes alapjan valakinek venne meg ajandekba (lehet felreertettem csak), neki csak ezert javasoltam.
2022. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahogy gondoltam..

Ha téged sosem cikiztek, akkor miből gondolod, hogy őt esetleg cikiznék?

2022. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!