Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet női motoros nadrágot...

Hol lehet női motoros nadrágot venni/rendelni?

Figyelt kérdés

Nem motorozáshoz kellene, hanem láttam már régebben azokat a nadrágokat/farmereket, amiknek a mintája olyan volt, mint a motoros nadrágoké. Ilyeneket még lehet kapni?


Remélem betölti a linket, de ilyenre gondoltam:


[link]


Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2022. jan. 23. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ennek mi köze egy motoros nadrághoz...? Sima ruhaboltban keresgélnék a helyedben.
2022. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(csak hogy értsd az előző válaszom: egy motoros farmerben előfordulhatnak ilyen csíkok térd környékén, mivel ezen a részen így hajlékonyabb, ugyanakkor kevlár vagy egyéb aramid lesz beleszőve az anyagba ott, ahol esés után valószínűleg csúszol, meg zsebek lesznek protektorok részére, esetleg bele lesz varrva a protektor alapból. Egy ilyen nadrág 5-10-szer drágább, mint amit te keresel, valamint 5-ször nagyobb a súlya is. Nem motoros nadrágot keresel a leírásod alapján.)
2022. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam elég pontos; tehát nem a tipikus motoros nadrágot keresem, van egy ismerősöm, aki motorozik és tudom, hogy milyen az igazi, motorozáshoz szükséges farmer. Boltokban már kerestem, és sajnos nem találtam ilyen nadrágot (tehát nem az eredeti célra kitalált nadrág érdekelne, hanem a divatcikk), ezért bátorkodtam feltenni a kérdést, hátha más valaki hamarabb talált volna online, olyan helyen, ahol én még nem néztem. Előre is köszönöm szépen a további válaszokat és a segítséget!
2022. jan. 25. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!