Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bonprixről rendeltem pár...

Bonprixről rendeltem pár cuccot, de nem mind lett jó. Mindegy hogyan küldöm vissza? Mármint, hogy futárral vagy postán? Ti hogy szoktátok visszaküldi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak postával lehet, saját költségen sajnos...
2022. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huu, köszi. Akkor még szerencse, hogy nem küldtem vissza.
2022. jan. 27. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Sajnos úgy emlékszem, 2000 forint körül van a posta. Kicsit durva, de ha nem jó a méret, nincs mit tenni.
2022. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Végül visszaküldted?

Két hónapja nem adják vissza a pénzem, holott postafordulával ment is vissza nekik mindkét cucc, borzalmasan gagyik voltak.

Számomra a MEGBÍZHATATLAN cég kategóriájába kerültek. Soha többé semmit tőlük.

2022. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, postán feladtam, sima csomagként. A pénzt is küldték egész hamar. Annyi utalás volt, amennyi rendelésből küldtem vissza egy csomagban.
2022. márc. 24. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig rendben jött vissza a pénz. Én postára kértem, semmi gond nem volt. A cuccaik viszont nagyon túlárazottak, én már nagyon ritkán rendelek tőlük.
2022. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!