Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy vehettem ilyen márkájú...

Hogy vehettem ilyen márkájú kabátot az Amnesiában?

Figyelt kérdés

Ma vásároltam az Amnesiában, 50% volt minden termékre. Egy szőrmés mellényt vettem, amivel minden rendben.

A másik kabát viszont nem Amnesia, amit itthon vettem észre. Valami Colynn márka.

[link] Ugyanez, csak feketében. 29.990 Ft helyett volt 15.000 Ft. Ez hogy lehet?



2022. jan. 28. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy hogy lehet?

Nyilván mást is árul, nem kizárólag amnesia-t!

2022. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én még így nem jártam. Az Amnesia márkával meg vagyok elégedve, ismerem a minőségét. Erről meg nem hallottam még soha, nem tudom mennyire tartós stb.
2022. jan. 29. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Én rákérdeznék a boltban...
2022. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy visszamegyek, de ezért kocsikázzak 70km-t? Telefonszámot nem találtam
2022. jan. 29. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

De mire kérdezzen rá?

Árulhat mást is. A vevő “hibája”, hogy nem nézte meg rendesen!!!!

2022. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha konkrétan Amnesia boltba vette nem kéne más márkát árulniuk. Kb. olyan mintha Nike boltba Adidas-t adnának. Nem hittem volna, hogy ezen valakinek el kell gondolkodnia, hogy mire kérdezzen rá...:D
2022. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan még az Amnesia webshopján is volt egy időben más fajta ruha is, nem csak Amnesia.

A közelemben három Amnesia üzlet van, mind a három árul mást is, nem csak kizárólagosan a márka darabjait!

Nagyjából 90% Amnesia, a maradék 10% pedig más.

Nem tudom miért kell ezen kiakadni, meg kell nézni a címkét, mielőtt meg eszi az ember!

De gondolom azért vetted meg, mert tetszik, akkor meg nem tök mindegy, hogy mi van a bevarrt címkén?🤦🏼‍♀️

2022. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*nyilván nem megeszi, hanem megveszi😄
2022. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De, tetszik. Nem is az a baj, hogy szép, hanem hogy esetleg nem ugyanaz minőségben. Árban meg ugyanaz volt.


Azért nem néztem a címkét, mert itt mindig ha bemész segítenek. Leveszik a vállfáról a kabátot, rád adják stb. Ergo a kezemben sem volt a kabát. Plusz fogalmam sem volt, hogy mást is árulnak.

Ezek szerint normális :) Mindegy, bízom a tartósságában.

2022. jan. 30. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!