Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bakancsot érdemes...

Trashboy kérdése:

Milyen bakancsot érdemes venni hétköznapi használatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy bakancsot amit hétköznapi használatra szánok a mostani nike taifun cipőm helyett. Nem vagyok sem rocker, sem skinhead ezért valami szolidabb formát néztem ki és a dr martens 1460 black/smooth black típust néztem ki magamnak csak hát az ára elég húzós. Ecipo-n 66580ft de kedvezményekkel és kuponokkal 57-ért megtudnám venni. Ennyiért megéri ez a bakancs vagy nem? (Nem volt még igazi bőr cipőm ezért nem tudom hogy mennyiért mennek ezek csak ez a nike volt eddig a legdrágább cipőm kb.25-volt és ha azt nézzük, hogy full szivacs...) Sokan írták, hogy romlott a minőségük és az áruk meg ment felfelé de én azt olvastam, hogy a vegán bőr bakancsuk az ami igan hamar meghal, de persze nem vagyok szakértő ezért is kérdezlek titeket :D. Ha van esetleg egy másik márka ami nem ennyire drága és 8 lyukú fűzős, hasonló forma akkor szívesen meghallgatom az ötleteiteket.



2022. febr. 1. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Haix vagy 5.11 vagy Salomon.
2022. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Martens, Timberland, Caterpillar, Salomon, Hanwag, Lowa, Haix, Magnum.
2022. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!