Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő milyen? Tetszik?...

Ez a cipő milyen? Tetszik? Mihez illik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Személy szerint nekem nagyon nem tetszik azzal a szettel, ami az utolsó képen látható!


Én arra gondoltam, hogy világoskék straight farmerrel (pl. [link] ) egy egészen egyszerű, logó mentes fehér pólóval és egy letisztultabb fekete trucker-style bőrdzsekivel tavaszi délutánokon és nyári estéken, esetleg melegebb őszi napokon hordanám…


A bőrdzsekiből ilyenem van, de ing helyett inkább pólóval képzeljétek el:

[link]


[link]


Az egyik haverom szerint, akivel ilyenekről szoktunk beszélni, jó ez a cipő, de az én összeállításaimhoz egyáltalán nem illik!


Ti mit gondoltok egyáltalán a cipőről, valamint arról hogy mennyire illik a felvázolt szetthez?


Előbbiről a szavazásban is tudtok véleményt nyilvánítani, utóbbi kérdésre pedig komment formájában várom a válaszaitokat!


Előre is köszi! 24/f



2022. febr. 3. 02:45
A kérdező szavazást indított:
Tetszik a cipő
Nem tetszik a cipő
23 szavazat
 1/5 L.. István ***** válasza:
83%
Én csak egy fehér cipőt látok, lehetne akármelyik márkáé. Csak azért nyomtam a nem tetszik-re, mert alapból nem kellene fehér cipő. A zöld szerkó tényleg rossz, a dzsekije talán használható, a többi meg otthonra vagy futni. Basszus, a vámpírral meg rám hoztad a frászt :-) Amúgy egy farmerrel, dzsekivel-pólóval nem nyúlhatsz mellé.
2022. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A szetthez fekete Derby fazonú bőrcipő illik, ezek kényelmesek is, meg magasítanak.

Ha csak a farmer van rajtad, akkor meg egy sötétkék sportcipő.

2022. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tetszik a cipő👟
2022. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első! Milyen vámpír? Légyszi válaszolj mert olvastam a kérdésed és kíváncsi vagyok milyen vámpírrol beszélsz :)
2022. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a válaszod *
2022. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!