Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi a véleményetek a...

Lányok mi a véleményetek a magas derekú nadrágok divatjáról?

Figyelt kérdés
Milyen fajta nadrágokat szerettek derék fölött hordani? És általában milyen magasra szoktátok felhúzni? Nyilván pl a farmert ameddig a dereka ér, de mondjuk egy nyúlós legging-et vagy harisnyát? Kinek hol a legkényelmesebb?

2022. febr. 6. 00:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
29%

Senkit nem akarok megbántani, tudom, hogy a világ változik, és a mai fiataloknak a lowrise farmer a gáz. De nekem ezek a gatyák nagyon gázak. 34 vagyok, mikor kicsi voltam, akkor ez volt a "nyanya divat".


És ha valaki megkérdezte volna tőlem, mi az az egyetlen divat, ami tuti nem jön vissza, ezt mondtam volna. A hasnak a legrosszabb része látszik (ha rövid felsővel hordjuk), pont a gyomor résznél, ami kaja után láthatóan megnő.

2022. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Engem speciel magas derekú farmernél nagyon zavar, amikor leülök és összegyűrődik, és olyan, mintha nekem is állna ott valami, ami nincs

Valahogy ezt egyik ilyen farmernél se tudtam kivédeni, mindig úgy kell leülnöm, hogy vagy az ölembe veszek valamit, vagy úgy ülök le, hogy ne gyűrődjön :D

Egyébként azt sem igazán szoktam érteni, amikor valaki nyakig felhúzza a nadrágot. Vagy nem nyakig, de jó magasra, majd a pólót beakasztja elöl a gombhoz, és akkor úgy lóg a póló, hogy hátul lóg, elöl meg be van akadva

2022. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, mert lapos a hasam, de a derekam meg kicsit szélesebb, így hozzám jobban illik a magas derekú, mert kiemeli a derekamat és a fenekemet is. Egy alacsony derekú farmerhez széles csipő és vekony derék kell, meg szép kerek fenék, különben úgy nézel ki benne, mint egy fadarab.

[link]

2022. febr. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
14%
Szörnyen előnytelen még a legjobb alakú lánynak is. Néha majdnem hangosan felröhögök az utcán, amikor hátulnézetből úgy néznek ki ezek a szerencsétlenek, mintha nyakig érne a seggük. Förtelmes divat, ami senkinek sem áll jól. Abszolút nem értem azt, aki egy ilyet felvesz. De persze bizonygatják, hogy milyen jól áll- nem. Förtelmes. Pont azokat a részeket emeli ki, ami még a legvékonyabb lánynál is problémás. Egy esetben ajánlott: ha kimondottan azt szeretnéd, hogy a combjaid vastagnak, a csípőd hájasnak, a feneked pedig ormótlannak tűnjön.
2022. febr. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

nagyon megosztó véleménnyel vannak az emberek erről a viseletről..a fiúk többsége ellenzi, utálja mert nem fétise vagy épp nem ideálja lehangoló stílusdózer stb..

ezt mindet meg is lehet érteni, kinek mi valójában..

De inkább most jobbára a lányokra vagyok kiváncsi..ezért is kérdeztem, mert látom néha sok lánynál, hogy közvetlen mell alatt van a nadrág dereka övvel szorítva..vagy egy legging szintén a borda fölött, oke persze van (ultra high meg extra high waisted) szabásúak aminek direkt felér ciciig a dereka de általában ezek vissza hajthatók valamennyire..

tény és való, hogy kívülről sok esetben a látszat idétlen és bugyuta..mert a divatból lett kirakat leánykák testalkattól függetlenül helytelenül hordják tüdőig felhúzva, felsőt betűrve..ez nem olyan egyszerű, hogy gondolsz egyet és oké mától magas derekú nadrágokra váltok ha jól áll ha nem..első lépés a testalkatod általános kategorizálása forma és alak szerint..(homokóra, körte, alma…stb) és a sajátunknak megfelelő szabású nadrágot viseljünk..így nem lesz előnytelen sem buggyos..


nekem egy stílus tanácsadó nagyon sokat segített..ugyanis az alakom szerint a testi optikai előnyt szigorúan a magas derekú nadrágok fogják számomra létre hozni..


Legfőbb előnyei :

- Kihangsúlyozza, meg emeli, tartja és formálja a combom, a fenekem és a csipőm..a derekamat nyújtja, és egyben az egész hasfalat össze zárja..

- Hihetetlen kényelmes mind egytől egyig, hamar meg lehet szokni úgy, hogy attól kezdve a derék magasság lejjebb nem megy

- az a pillanat amikor felveszed, helyre igazítod és érzed magadon, hogy stabilan rajtad van, tartást ad

- melegíti folyamatosan a tested..védi a vesét, kíméli a derekat..így csökken a felfázás kockázata is

- és hát utolsó sorban szerintem nagyon szexi

2022. febr. 6. 07:16
 6/38 anonim ***** válasza:
98%

Uhh, én nagyon szeretem őket. El sem hittem, amikor divatba jöttek és be is táraztam egy csomóból, hiába vagyok inkább szoknyás.


Kb mióta megint trendi, azóta oldódott meg az a problémám, hogy félévenként találok egy normális nadrágot - tinikoromban még nagyban a csípőnadrágok, trapéz aljúak voltak a divatosak. Förtelmesek voltak.

2022. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
Túlzás nélkül megváltás volt, amikor divatba jött és végre lettek normális nadrágjaim. Én is igyekszem jól betárazni belőlük, másmilyen nadrágot nem vagyok hajlandó felvenni azóta.
2022. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Metionin ***** válasza:
100%
Annak örülök, hogy véget ért a csípőgatyák divatja, én sokat szívtam vele, mindig le akart csúszni, kényelmetlen volt és a keskeny csípőmmel kb egyik se volt rám jó. A magasabb derekúak közül kiválogatom a normál derekúakat, tehát ami nem az ember tüdejéig ér, hanem kb. köldökig vagy kicsit az alá. Az kényelmes és nem fázik benne a derekam télen, nem csúszik le. Remélem marad ez a divat, hogy mindenféle gatyát lehet kapni, ebből a szempontból ez a mostani trend szerencsés, mindenki talál magának megfelelőt.
2022. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
A csípőgatyáknál mindenképp jobbak. Én alapvetően vékony vagyok, de a hasamon pont van egy kis felesleg, na a csípőgatya azt egy az egyben felnyomja. A magas derekú meg leszorítja. De amúgy leginkább a középutat szeretem, ami kb köldök alá ér.
2022. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Húsz éve is szörnyű látvány volt a tüdőnadrág, most is az. Ugyanolyan kevesen engedhetik meg maguknak, mint a csípőnadrágot; a legtöbb alkaton mindkettő hülyén áll. Részemről maradok az arany középútnál.
2022. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!