Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol a legjobb...

Budapesten hol a legjobb cipőket turizni?

Figyelt kérdés
Legfeljebb 5-10 ezer forint értékig, ha már használt áruról van szó. Sosincs szerencsém egyik turiban sem ahova gyakran járok :(

2022. febr. 6. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is jártam ilyen helyekre, de hogy őszinte legyek, szerintem a cipő az egyik abszolút olyan dolog, amit nem érdemes turiból beszerezni. Egy jobb kínaiban is kapsz ennyiért egy többé-kevésbé vállalható cipőt.
2022. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kínais nem kell, azon kívül, hogy hamar tönkremegy, a lábam is fáj bennük 1 nap után, és a vintage cipők egyébként is jobban érdekelnek. Köszönöm válaszod :)
2022. febr. 6. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a turis cipőbe nem fog fájni a lábad, amit már azelőtt széttaposott valaki...
2022. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A saját széttaposott cipőmben sem fáj a lábam, örökölt cipőkben sem, ez nem a használtságtól, hanem a minőségtől függ. Ha nem fájna, természetesen olcsón is megvenném újonnan, de problémás talppal nehéz hordani ezeket, volt egy 10 ezer forintos CCC-s Jenny Fairy cipőm, pár óra után meghalt tőle a bokám.

De ez már nem a témához tartozik, továbbra is olyan turikra lennék kíváncsi, ahol nagyobb cipőkínálat található. :)

2022. febr. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!