Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők-lányok szoktatok hordani...

Nők-lányok szoktatok hordani nylon harisnyát vagy nylon zoknit? meddig bírja ki általában, hány hordást bír ki?

Figyelt kérdés
Nylon harisnyát vagy nylon zoknit szerettek felvenni? meddig bírja vagy is úgy értve hány hordást bír ki? ha esetleg elszakad általában hol lukad ki? akkor orvosoljátok a helyzetet? olvastam olyat is hogy egy kis körömlakk segít hogy ne fusson tovább a szakadás, mennyire igaz?

2022. febr. 6. 20:58
A kérdező szavazást indított:
hordok magamnál tartalékot!
lábujjnál lukad ki!
talpnál lukad ki
körömlakkal megoldom hogy ne fusson tovább a szakadás!
ha menthetetlen, akkor kuka!
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
👀👀👀👀
2022. febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Igazából mind a kettőt imádom viselni.

Javarészt párom miatt viselem őket mert tudom, hogy beindítja ha húzom benne az agyát! :)

Ha már látjuk, hogy lyukas akkor az este folyamán elhasználjuk és utána kuka :)

2022. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
2# a szaga miatt gondolom, hogy beindítod? mert a nylon harisnya-zokniban lesz ám szaga..
2022. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Így van a szaga miatt is beindul tőle, főleg nyáron ...

2022. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
3-as vagyok, rem azért erős szaga van lábadnak, és gondolom mindig { Sűrűn} szagos.. akkor hajrá.. :}.
2022. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Fetisiszta fosom már megint
2022. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Csípem ezt gyk! ha valaki feltesz kíváncsiságból ilyen kérdéseket, akkor már teljesen megy a trollkodás a lábfétises és haszonszőrű társai piszkálása, és nem csak ebben a kategóriába, hanem a számtech-től kezdve az egész oldalig, mert mindenki különféléről feltesz kérdést, akkor megy a leszólás hogy jaj már megint te vagy és így tovább szövegek, komolyan mondom undorító és irreleváns! 😂🤣
2022. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Igaz, hogy pasiként, de én egy ideje már csak ilyen zoknikat hordok.

Állítom jobban bírják, mint az ócska pamut zoknik.

2022. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8.

Ez így van.

Sokkal kényelmesebbek a szar vastag pamut zokniknál, és hát ugye nehogy már csak a pitcsák egyedjogosultsága legyen hordani ami sok pasinak is bejön.

2022. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!