Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább legyen kevés de jó...

Inkább legyen kevés de jó minőségű, márkás ruhád, vagy inkább több, de gyengébb minőségű, olcsóbb?

Figyelt kérdés
Nekem inkább az első, ehhez is tartom magam.

2022. febr. 18. 16:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Direkt nem indítottam szavazást, mert inkább válaszokat szeretnék. Indokolják is meg, ha van hozzá kedvetek
2022. febr. 18. 16:29
 2/13 anonim válasza:
100%

Férfiként nekem érdekes a felállás.

2-300 ezres öltönyök + hozzá ing, cipő,... ruháim vannak.

Viszont mellette sima 2000 forintos pólók és 10000 forintos farmerek.

Én inkább a kiegészítőkre költök: óra, kés, toll, napszemüveg,...

2022. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Régebben abszolút a második voltam. Nem szélsőségesen, nem vásároltam soha nagyon sokat, de akkor azt jobban élveztem, hogy van mindenből lehetőségem válogatni, még kerestem a saját stílusomat is és így az évek alatt felgyűltek a dolgok. Aminek persze a felét már nem is hordtam, de nem volt szívem kidobni, mert amúgy semmi baja, jó rám és hátha majd később jó lesz. Gondolom másoknak is ismerős.

Pont emiatt most már inkább kevesebb, de jobb minőségű dologot veszek és csak olyat, ami tényleg tetszik, kényelmes és biztos sokat fogom hordani. Igyekszem direkt nagyon válogatós lenni, mert nem elég, hogy a próbafülkében nem volt rossz meg pl. állva kényelmes egy nadrág. Jobban megéri többet költeni rá (azért ésszerű keretek között), de azt tényleg nagyon szeressem.

Még nem sikerült teljesen átállnom erre, tart a folyamat és még tudatosan figyelnem kell rá, hogy ne vegyek meg valamit, ami épp akciós és olcsó, de nem tökéletes, viszont igyekszem és egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy ez legyen számomra a természetes. A márka amúgy nem feltétlenül érdekel, csak jó minőségű, tartós darab legyen, ami tökéletes rám.

2022. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
idealis esetben az elso, de sajos nincs olyan penztarcam amibol finanszirozni tudnam. ugyhogy egyelore turizok, mert a fast fashiont nem akarom tamogatni
2022. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1. kés? 🧐
2022. febr. 18. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
A második opcióra szavazok amiatt, mivel ha pl a fast fashion cuccokat rossz minőségűnek vesszük - akkor is évekig szuperálnak nálam, mivel vigyázok rájuk. Plusz pajzsmirigy miatt könnyebb leváltani a ruhatárat így.
2022. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Második. Vásárlás mániám van és egyetemista pénztárcából ez nem kivitelezhető drágább ruhákkal sajnos. Esetleg akciókkal levadászok minőségi dolgokat néha.
2022. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#2: Kés, mint kiegészítő? :D
2022. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Svájci bicskára gondolt.
2022. febr. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából a kettő keveréke. Viszonylag kevés ruhám van, de a nagy része olcsó, közepes minőségű jobb fajta fast fashion boltokból vagy turiból, a maradék pedig pár márkás, minőségibb darab.

Ezek eleg rég óta megvannak, igazából a "gagyibbak" is jó állapotban vannak, nekem teljesen megfelelnek a hétköznapokra.

A turizás pedig eléggé bevált nekem, mostanában szinte csak onnan veszek ruhát. Olcsón ki lehet fogni minőségi ruhákat, ráadasul nem is nagyon jön szembe az utcán hasonló.

2022. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!