Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen iskolatáskát/hátizsákot...

Milyen iskolatáskát/hátizsákot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A mostanim 20 literes és tökig szoktam pakolni, jobban járnék egy olyannal, ami minimum 30 literes, azonban számomra elérhető áron (max. 20-25000 Ft) csak a Budmil termékeit találtam meg, és megmondom őszintén, nekem kicsit ormótlannak tűnnek. Hasonló méretben és árkategóriában keresnék még típusokat, szívesen fogadok tanácsokat. :)

2022. febr. 18. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Vans
2022. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

✅ Az a helyzet, hogy a BUDMIL viszi a pálmát e téren.

✅ Konkrétan a BUDMIL az ami erre specializálódott.

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

2022. febr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
A Budmil, Heavy Tools és a Vans táskái szerintem elég jók. A Vansok "divatosabbsk", több fele minta van de általában csak 2 zsebesek, a másik 2 márka táskái kics komolyabbak ilyen szempontből, több rekesz van, több kis zseb.
2022. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tetszenek a Vans és a Caterpillar táskák is, de egyik sincsen igazán 30 liter felett ebben az árkategóriában, ha mégis, akkor küldjétek el, lehet, elkerülte a figyelmem. :)

A Vans pedig nem csak 2 zsebeseket gyárt, viszont olyan bugyuta megoldásokat alkalmaz cserébe, hogy pl. tornazsákszerűen lehet a tetejét összehúzni, majd arra egy fület ráborítani, ami szerintem nem praktikus.

Kicsit finnyás vagyok, de szeretném tudni alkalmazni egyszerre iskolában és túrákra, utazásokra is.

2022. febr. 19. 10:40
 5/7 anonim válasza:
31%
2022. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást, de kísértetiesen hasonlít a Budmil táskáira, sajnos :(
2022. febr. 22. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Osprey táskákat nagyon tudom ajánlani, nagyon magas minőséget képviselnek, nagyon masszívak, figyelnek a részletekre is, praktikus kialakításúak, nagyon kényelmesek. Az enyém évek óta meg van, kutya baja, ami nálam nagy szó...
2022. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!