Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, kinek lapulnak a...

Diggity kérdése:

Srácok, kinek lapulnak a szekrényében elfeledett fiú tangák, jockstrap-ek és hasonló vagány alsók? Miért szereztétek be? És aztán miér merültek a feledés homályába?

Figyelt kérdés

#férfi tanga #elfeledett sexy alsók #fiú tanga
2022. febr. 21. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

van pár tangám még most is de inkább csak melegben nyáron hordom őket


régebben volt sokkal több főleg az ilyen cérnavékony pántosak jöttek be de azok könnyen szétmennek főleg gépi mosásnál amire utólag jöttem rá xd mert ugye anyag abba kb 0


de lehet majd idén veszek pár újat majd a nyárra

2022. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

szexkelléknek szereztem be

de elég hamar feledésbe merült, mert nem volt olyan nagy szám

2022. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
Neked.
2022. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak tangák vannak a szekrényben évek óta. De ezek között nekem is van pár olyan amit csak nagyritkán veszek fel.
2022. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 winR ***** válasza:
100%
Nekem a kocsiban van két stringtanga. Korábban bringázáshoz használtam, mert olvastam, bringásnadrág alá mások ezt veszik fel. Nekem nem jött be, szétvágja a seggem.
2022. ápr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekem csak tangám van 15 ève kipróbáltam azóta csak azt hordok a leg kènyelmesebb viselet szerintem.
2022. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ilyenek vannak a szekrényben. Külömböző fazónúak. Még a strandalsómim is ilyenek. Kényelmes, szeretem viselni ezeket. Főleg nyáron van nagy előnye...
2022. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak tangát hordok, nem felejtettem a szekrényben őket. :) Szerintem a legkényelmesebb viselet, főleg nyáron.
2022. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alsonadragjaim tobbsege tanga vagy jockstrap. Nyáron sok előnye van. Egyébként azért szereztem mert kényelmes feszes nadrág alatt.
2022. júl. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!