Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másnak is gondja akadt a...

Másnak is gondja akadt a napokban Pull&Bear rendeléssel?

Figyelt kérdés

Jól átvertek mindenesetre. :)

Rendeltem, levették a kártyámról a pénzt, küldött emailt hogy megkapták a rendelést, minden rendben. Aztán nem sokkal később kidobott a fiókomból, próbáltam bejelentkezni, azt írta hogy nem jó a jelszó, kértem egy lehetőséget hogy új jelszót tegyek (gondoltam tényleg nem tudom jól a régit) kaptam egy emailt, hogy itt megváltoztathatom, meg is tettem és amikor próbáltam bejelentkezni az új jelszóval, azt írta hogy helytelen. Az emailt a rendelésem adataival törölték, így nem tudom bizonyítani hogy rendeltem. Próbáltam megint bejelentkezni, azt írta hogy változtassam meg a jelszót mert helytelen. Én kértem egy újabb lehetőséget (mert a régi ugye már lejárt) és nem akarnak küldeni :) Azt írják hogy már küldtek, de a réginél azt írja hogy lejárt. Próbáltam regisztrálni ugyanazzal az email címemmel és azt hiszem törölték a fiókomat mert nem írta hogy van már ilyen felhasználó, de persze azt se engedte hogy regisztráljak, mondván hogy helytelenek a megadott adatok. (ezeket nem pontosan így írta csak ennyire bírtam lefordítani mert romániában élek és nekem románul írta)

Azt képzeljétek el hogy írtam nekik emailt ahol mindezt leírtam és nem akarnak válaszolni, azt írták hogy majd kapok választ de szerintem átvertek mert semmivel nem tudom bizonyítani hogy kifizettem a rendelésemet, minden lehetőséget elvettek tőlem :)

Rendőrségre fog kerülni az ügy ha nem tesznek semmit. Mit szóltok, mikortól jelentsem fel? (mert mindenképp megteszem, nem is kérdés)



2022. febr. 24. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Várd a csomagot,meg fogod kapni.Sokszor rendeltem már innen.

Habár egyszer a visszaküldéssel volt gondom ,nem engedett futárt rendelni.

2022. febr. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az üzletbe rendeltem, szóval azt várhatom. Mivel igazoljam hogy én rendeltem? Mindent lehetőséget elvettek.
2022. febr. 24. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:

1 - es vagyok ,boltba még soha nem rendeltem,de úgy tudom ha valaki nem veszi át az árut,annak visszautalják az árát.

Talán a boltban érdeklődhetnél,ahová rendelted.

2022. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, azt fogom tenni
2022. febr. 24. 17:34
 5/7 anonim válasza:
36%
szerinted át fog verni téged egy ilyen nagy cég? elég butaság ilyet gondolni :D
2022. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem azt csinaltak multkor, hogy rendeltem egy akcios cipot, az utolso darabot abbol a meretbol ket masik cipovel egyutt. Levontak az osszeget, ra egy orara kaptam az emailt, hogy megsincs raktaron az a cipo, ugyhogy toroltek a rendelesembol. A penzt azota sem kaptam vissza, irtam nekik, de azt valaszoltak, hogy az osszeget csak azutan veszik le, miutan a raktarbol kiert a rendelesed, addig csak foglalas, amit fizetsz. Ez egyebkent nalam nem volt igaz, az az 5000 forintom azota is hianyzik es fizetesnel sem kartyas foglalast irt, hanem vasarlast. Aztan 2 ora mulva csippant a telefonom, hogy ujra elerheto a meretemben az a cipo.......
2022. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os: Azóta sikerült visszakapnod a pénzt? Velem is hasonló történt, levonták a pénzt, majd napokkal később jön az email, hogy nincs raktáron, pedig az oldalukon továbbra is elérhetőnek írja.
2022. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!