Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a ruhához milyen kiegész...

Ehhez a ruhához milyen kiegészítők passzolnának?

Figyelt kérdés
Csajok, segítsetek légyszi. Nem vagyok ebben jártas. Ehhez hasonló [link] ruhám van, amit esküvőre szeretnék felvenni, annyi a különbség, hogy melltől csípőig az én ruhámon kisebb-nagyobb virágok vannak halvány rózsaszín és bézs színben. Ilyen fazonú ruhához milyen kiegészítő menne? Egyrészt, milyen színű harisnya? Milyen színű táska és cipő? Esetleg elegánsabb bokacsizma? Ill. mivel áprilisban lesz az esküvő, valami blézer szerűség is jól jönne ha hűvös lesz, de ehhez a fazonhoz mi illene? Nem tudom elképzelni fölé a blézert, pedig valammi kell majd. Köszi a tanácsokat :)
2022. febr. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj, de szerintem ez alapvetően hétköznapi ruha, nem alkalmi. Persze ha nem lesz puccos esküvő, akkor megfelelhet, ezt te tudod.

Harisnya testszínű legyen. A többi kiegészítő lehet fekete, vagy a saját színeidtől és a ruha valódi mintájától függően akár valami élénk szín is (sárga, magenta, fenyőzöld). Bokacsizmát nem vennék fel hozzá, hacsak nem lesz nagyon hideg.

2022. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak a fazon miatt hoztam ezt a képet. Az esküvő nem lesz puccos, egyszerű éttermi vacsora, és nem is túl közeli barátokkal, ezért nem szeretnék új ruhára beruházni emiatt, de próbálom azért kihozni belőle a legtöbbet.

Köszi a tanácsokat :)

2022. febr. 25. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt fekete, bézs vagy halvány rózsaszín kiegészítőkkel venném fel.

Egy magassarkú cipővel (nem kell 20 cm magas legyen, de azért ne egy sportcipővel), egy vele azonos színű táskával, esetleg ugyanolyan színű övvel, és testszínű, vagy fekete nylon harisnyával, még blézerrel, vagy valami könnyű ballonkabát szerű valamivel. Lényeg, hogy legyen vékony, ne süljek meg, és elegáns.

2022. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!