Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már netről cipőt?...

Rendeltetek már netről cipőt? Ha igen honnan? Nem Magyaro. -ról is lehet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én vaterán szoktam venni, használtat is újat is, mindig nagyon jó üzleteket fogtam ki. De mindig nézni kell az eladót, meg a visszajelzéseit, mert egyénfüggő.
2010. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az otto.hu-ról rendeltem már többször.Nem kell nagyon sokat várni rá,és nem is drága.

Azt sajna nem tudom,h külföldről is lehet-e.

2010. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ebayről rendeltem, ugyanúgy nézni kell az eladót, mert belefoghatsz, de semmi kivetnivaló nincs vele.
2010. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, többször is már, coreshop.hu -ról, topsport.hu-ról, mindkét helyröl pozitív a véleményem, semmi hiba nem volt a cipökkel. :)
2010. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én vateráról vettem egy alig használt converset 4000 Ftért. a hölgy, aki eladta nagyon korrekt volt, kimosta előtte, többször felhívott, hogy jó e a cipő. szóval vatera :D
2010. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!