Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknak létezik mostanság...

Férfiaknak létezik mostanság olyan papucs vagy szandál utcára, ami normálisan, vagy akár egyenesen menőn néz ki, és nem gázos?

Figyelt kérdés

Most hogy itt a tavasz a láthatáron, szeretnék beszerezni egy nyitott lábbelit (mezítláb természetesen, NEM zoknival, mielőtt még valaki...), szerintem kb. 3-4 hét múlva már lesz olyan idő hogy egy átlag hosszú farmerral vagy jogger/combat gatyával fel lehessen venni.

Az lenne a kérdésem, létezik olyan fiatal felnőtt férfiaknak való papucs vagy szandál, ami jól áll, divatos, és nem gáz, meg öreges és hasonló? Tehát amit mondjuk a tavaszi langyos időjárásban egy pulcsival/dzsekivel és egy hosszú farmerrel föl lehet venni úgy hogy ne nézzek ki hülyén benne? Vagy amire én gondolok az nem létezik? :D (Ebben az esetben akkor az érdekelne ami a legkevésbé gázos.) Köszi előre is! 25F



2022. febr. 28. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
SOHA NEM IS létezett!!!
2022. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Szerintem egy bőr szandál vagy papucs férfiakon is jól áll. De nekem alapból tetszenek a kicsit hippisebb stílusú emberek.

2022. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a Birkenstock (stílusú) papucsok, szandálok teljesen vállalhatóan néznek ki, pl. mint amilyet a második is linkelt. Ez az öltözék mondjuk szerintem kifejezetten szexi :D

[link]

Persze ízlések és pofonok, sok nőnek valószínűleg nem jön be a papucs/szandál a férfiakon.

2022. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Papucs utcára szerintem nőn is gáz, nemhogy férfin.

Szandálok közül elvétve látni olyat, ami nem kifejezetten ronda. Szerintem egy jól szellőző sportcipővel jobban jársz.

2022. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Áh úgyis mindegy, igazából a férfiaknak jól álló szandálok halmaza valóban üres sajnos :D Vegyél egy crocsot :DD


AMúgy vannak ezek a hálós túracipők, ami úgy néznek ki mint egy cipő de vlaójában szandálok csak egy háló összeköti a részeket


[link]


[link]


[link]

2022. márc. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg ízlések és pofonok, szerintem az ötös által linklet cipők városi használatra sokkal bénábbak, mint egy normális szandál. Nem értem a huszonegyedik században miért ekkora tabu a férfiak lábfeje.
2022. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

A 6-os nagyon jól megfogta a lényeget. Miért kéne egy férfinak is takargatni a lábfejét jó időben, különösen szabadidőben? Nem nemi szerv, amit takargatni kell.

De a kérdésre válaszolva, szerintem a Memphis és a Lanetti termékeiből lehet találni egészen jókat, sportosakat, én általában azokból a márkákból szoktam venni, a nagyobb cipőboltokban (CCC, Deichmann, stb.) is mindig vannak ezekből a márkákból. A 2-es és a 3-as által belinkelteket én például pont nem hordanám, persze lehet, hogy valakiknek az jön be. Érdemes kipróbálnod minél többfélét, és amelyiket a legjobbnak találsz magadon, olyat venni, a lényeg, hogy válassz bármilyen szandált, papucsot magadnak, amelyik bejön neked ízlésileg. (Az, hogy mindenkinek tetszik majd, azt ne várd, én sem foglalkozok ezzel.)

2022. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Igazából nem tabu a férfiak lábfeje, csak a textilszandálok napközis kisfiúsan hatnak, a bőrszandálok meg ilyen ötvenes konyhásnénisen :C


Persze az is igaz, hogy a férfiak egy része nem fordít nagy figyelmet a lábára, és sokaknál évekig ott burjánzik a körömgomba... de ez egy másik kérdés


Szerintem is inkább hálós cipő, mint egy mokaszin

2022. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
A papucs nem utcára való, a szandál meg ronda. És minek kéne egyszerre mezítlábazni, meg hosszúgatyázni? Most akkor meleg van vagy hideg, döntsük már el.
2022. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy minden gyártó előrukkol ilyenkor valami divatos darabbal. Humanic, Salamander, Joseph Sheibel. Vagy kisebb kézműves boltokban érdemes válogatni a sarufélék között.
2022. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!