Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levis-ből szeretnék farmert...

Levis-ből szeretnék farmert rendelni!?! Le mértem a rám legjobban passzoló farmerom, derék : 44 cm mértem duplázva 88 cm. Deréktől egészen szárig 105 cm mértem, üleptől szárig pedig 80 cm mértem. A táblázat szerint akkor nekem 34w 32l méret lenne jo?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanazt a táblázatot néztük (már ha ffi méretről van szó)

[link]


34 derék: 87.6 cm - 88.9 cm csípő: 101 cm - 102.5 cm comb: 60 cm - 62.5 cm

2022. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valami kovetkezetes a meretezesuk. X meret kozott tizenvalahany centi eltereseket tapasztaltam labszar hosszban, es komoly helyekrol rendeltem mindig, nem valoszinu, hogy hamisitvanyt kaptam volna...
2022. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mostani farmeron nem volt méret?
2022. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mostani nadrágjaim mind 34w 32l méretesek es kulonbozo markajuak
2022. márc. 3. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:

4: ez a farmerméretezés teljesen egységes (kivéve, mikor nem az inch-es, hanem a szokásos EU-s konfekcióméretezést használják).


Inch/coll méretben van megadva, szorozd fel 2,54-gyel és megkapod a derékméretedet.

2022. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ez a farmerméretezés teljesen egységes"


Nem az, meg markan belul sem, lasd Levises tapasztalatom. Markak kozott meg picit mas szabas, feljebb/lejjebb huzva lesz kenyelmesebb es ugyanaz a labszarhossz maris maskent mutatkozik.

2022. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy LEE farmert rendeltem végül, 34w 32l méretben majd kiderül jól lesz e rám. Egyébként emagról érdemes rendelni, levis farmerek 20-25 ezrek 40 helyett érdemes rá lesni
2022. márc. 3. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!