Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok ilyenkor leárazott...

Szoktatok ilyenkor leárazott nyári rucikat venni vagy épp nem évszaknak valót?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor szoktam egy csomó mindent megvenni,sokkal olcsóbbak...igaz néha eszembe jut,hogy milyne idegesítő,hogy nem tudom még felvenni:)
2010. szept. 12. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
szoktam, mivel főleg turkálóban vásárolok. =)
2010. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyenkor vásárolni,mert jóval olcsóbban kapom meg a cuccokat és mivel a divat nem érdekel, ezért nem lesz kidobott pénz akkor sem amit veszek, ha jövőre esetleg már nem divatos. Én mondjuk nyár végén, ősz elején ha veszek nyári ruhát azt még hordom ősszel kardigánnal vagy blézerrel, pólókat egész évben lehet hordani pulcsi alá vagy szintén kardigánnal és blézerrel. A szoknyához és a térdnadrághoz lehet venni vastag harisnyát és késő őszig hordható, persze csak a nehezebb anyagból készülteket (pl. farmer), mert a lenge nyári szoknya vastag harisnyával már tényleg vicces lenne. Szóval szerintem te is megpróbálhatsz kombinálni a téli és nyári ruháiddal és akkor már nem is idegesít,hogy nem tudod felvenni, hisz valamivel tudod még viselni. Egy-két embert még a nyári szandáljában is láttam tipegni harisnyával, bár az már nekem sem a stílusom.
2010. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!