Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya vagy combfix? Melyik...

Harisnya vagy combfix? Melyiket milyen alkalomra?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Combfix szerintem csak a hálószobába jó, nem kényelmes, és nem marad a helyén. :) Ha elmegyek otthonról jobb ha nyugodt lehetek, hogy nem fognak el/lecsúszkálni a ruhadarabjaim.
2022. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem az alkalom számít, hanem az időjárás és a szoknya hossza. Combfixet csak olyanhoz lehet, amiben leülve sem látszik ki semmiképp sem. Egyébként kényelmesebb, mint a harisnyanadrág. Egyszerűbb benne mosdóba menni. De ha nincs elég meleg, akkor jobb a harisnya.

Nekem egyébként fent marad, szilikonos csík van a tetején belül, nem szokott lecsúszni soha.

2022. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiket minden alkalomra, amihez csak kedvem van
2022. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőimet szoktam meglepni néha combfixsszel, ha fel akarom dobni az együttlétet egy kicsit: Bár ők azt mondják hogy utcára nem hordtak még sose, ha kell akkor harisnyanadrágot vesznek fel elegánsabb öltözethez
2022. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4:


És te vagy a srác?

2022. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A harisnya a harisnyanadrág gondolom. Mert ugye a combfix is harisnya.

Mindkettőt szeretem, inkább hangulatfüggő. Vagy melyik akad először a kezembe.

2022. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 Ha lecsúszik akkor az nem jó combfix vagy a rossz a méret. Nekem több lány ismerősöm is szokott azért néha utcára is felvenni, de nem nagyon volt még ilyen problémájuk.
2022. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!