Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellre melltartót hol...

Nagy mellre melltartót hol tudok rendelni? 70E-s a meretem.

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 17:38
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
32%

30.

Elhiszem, de hidd el, hogy nagyon nagy szerencséd van.

Nagyon nagy.

Én minden este futok, leadtam 25 kilót.

Jó az egészségem, aránylag én nem is nézek ki rosszul. Van lakásom, jó körülmények közőtt élek, anyagi gondjaim nincsennek, nem dohányzom, nem iszom, jól öltözöm.

Sorolhatnám még, de nem akarom magam túldicsérni.

Így sem kellek senkinek. Senki észre sem vesz, már évek óta.

Sajnos 55 vagyok.

Talán ez a legnagyobb tragédia.

25#

2022. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
70%
Inkább a “megfogom neked” kommentek. Higgy nekem. :D
2022. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
66%

Én már komolyan mondom, hogy nemtudom, hogy kinek, és mit higgyek el.

Tegnap este is voltam egy rendezvényen, /programon/ ott sem jőtt össze semmi.

Teljesen kilátástalannak tűnik a helyzet.

Az a baj, hogy ebben az ügyben nem igazán tudsz tenni túl sokat. Senki nem tud segíteni, senkitől nem tudsz még tanácsot kérni, egyszerűen semmi.

Ha ülsz a lakásba, akkor az a baj, ha teszel érte, akkor meg az, hogy túl rágörcsölsz, akkor meg az a baj.

Fene se tudja már, hogy mit kéne csinálni.

Némelyeknek meg olyan könnyen megy, hogy amikor nem is akarnak, akkor is rittig belebotlanak valakibe.

Hát érti ezt valaki? 🤷‍♂️


Persze tudom. A Murphi törvénye alapján, ha most hirtelen összejönne valami, akkor utána hetenként belebotlanék vakakibe biztosan.

Taláb lehet azért, mert akkor nem kifejetetten keresnék?

Érti ezt valaki? 🤷‍♂️

Vannak itt olyanok akik a társkeresésben rutinosak.

Van itt olyan akinek szinte csettintésre megy?

Te mit mondanál erre kicsi META??

2022. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

33-as



Szerintem ne görcsölj rá,lehet hogy évek ota probálsz valakit szerezni magad mellé és lehet hogy ezert nem igazán jön össze.A jó dolgok varatlanul jonnek az eletunkbe:) szoktak mondani.Ismerkedj,jarj el szorakozni bulikba vagy csak setalni edzo terembe vagy csak szimplan setalni elobb utobb ugyis megismerkedsz majd valakivel. Probalj meg mondjuk tinderen vagy ilyesmi tudom elleg klisse de valaki ott talalja meg az igaz szerelmet szoval igazabol barmi lehet:)


Minden jot neked:)

Kivanom hogy osszejojjon kedves kerdezo☺️

2022. márc. 6. 17:15
 35/57 anonim ***** válasza:
36%

33:


Tényleg ne görcsölj rá. Baromi lohasztó, amikor valaki egy helyen MINDENKINÉL bepróbálkozik. Azonnal leírod magadat az egész társaság szemében. Ráadásul nálunk - és szerintem normálisabb társaságokban is - jönnek-mennek róla a hírek, hogy kivel kell vigyázni. Egy ilyen akció és garantáltan minden nő tudni fogja rólad, hogy nagy ívben kerülni kell téged, mert egy ragadozó vagy. Na, nem a klasszikus Patrick Bateman-féle ragadozó, hanem az a fajta, amelyikre ha kedvesen rámosolyogsz, másnap egy virággal és gyűrűvel vár, hogy legyél a felesége.


Nem tudom... Nekem ezzel sosem volt különösebb problémám. Társasági ember vagyok, sok olyan hobbim van, ami különböző társaságokkal jár, így mindig sok olyan embert ismertem, akikkel egyik/másik téma mentén hasonlítottunk, vagy kapcsolódtunk. Mondjuk én nem is keresek senkit. Ha bejön a képbe egy lazább kaland, az spontán szokott történni általában és mindig élőben, vonzalom alapján.


A kulcs itt szerintem az, hogy legyen társaságod, de ne a párkeresés legyen a fő célod. Abszolút riasztó az és hogy őszinték legyünk, színvonaltalan is, amikor már teljesen mindegy, hogy ki, de legalább valaki legyen - arra utal, hogy kapcsolatfüggő vagy és kétségbeesett, megkeseredett. Legyél felszabadult, legyen stabil magánéleted pár nélkül is. Ha ezeket összeraktad, akkor mehet a buli. Ha normális vagy, úgyis jut minden ujjadra potenciális barátnő - és nem, nem egyéjszakás, nem szánalom dugás, nem "barátság extrákkal".

2022. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek köszönöm a jó tanácsokat.

Megpróbálom lazábban felfofni a dolgokat.

Szerencsére van stabil életem, jó hátterem, jó anyagi körülmények közőtt élek, rendezett körülöttem minden.

Minden más, rendben van.


Szerencsére az sincs, hogy mindegy, csak jönne már valaki.

Akivel nem érzem azt a bizonyos szikrát, azzal nem lesz semmi.

Egyéjszakás kaland sem érdekel, mert fontosak nekem az érzelmek. Kapcsolatot akarok, és nem dugni, mint az állatvilágban.

Megkeseredve sajnos megvagyok, de próbálok ezen is javítani.

Ha látok egy boldog párt mondjuk a Lidl ben vásárlás közben, akkor nagyon elérzékenyülök.🤭

Belegondolok, hogy milyen jó nekik. Hazamegyek, és van úgy,hogy sírok egy fél óráig.😭

Szomorú vagyok akkor nagyon. Persze annak örülök, hogy legalábbb ők boldogok.

Irígy semmiképp nem vagyok, örülök az ő boldogságuknak.


Köszi mindannyiótok jó tanácsát. 😃

2022. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
47%

Megdőlt a hitem benned Meta-lica!

"Ha normális vagy, úgyis jut minden ujjadra potenciális barátnő - és nem, nem egyéjszakás, nem szánalom dugás, nem "barátság extrákkal".

Ilyen hülyeséget nem néztem ki belőled!:

Nem olvastad? Normális a pasi, és a 21 "ujjából" egyre sem jut nem hogy potenciális, hanem semmilyen barinő!

És - hidd el - egy idő után nem válogat az ember, egy szánalom dugás is lehet hasznos és értékes!

A "barátság extrákkal" egészen értékes és különlegesen őszinte kapcsolatot tud kialakítani két ember között! Nem baj, ha te nem tudsz róla semmit, csak akkor ne nyilatkozz róla!

2022. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
75%

#37:


De ez a férfi 55 éves - ha jól olvastam. Én 21 vagyok. Hiányzik 34 év élettapasztalata. A sajátomból indultam ki. Mit akarsz, mit mondjak neki? Nem kezdhetek el regélni neki olyan dolgokról, ami előttem áll az elkövetkezendő 34 évben.

2022. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen igazad van, semmi baj nincs.

Igen, mindenre jól emlékszel.

Szerintem hamarosan megfogom találni az élet által nekem rendelt nőt.

Az, hogy minden ujjamra kapok egyet, az tényleg túlzás egy kicsit sajnos,de én beérem eggyel is, csak az jól működjön.

Te még csak 21 vagy?

Ez nagyon dicséretes, hogy ennyi idősen ilyen éretten, és komolyan gondolkodsz.

Gratulálok. 😀😃😄

36#

2022. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok komoly - arra ráérek majd a második válásom és két gyerek után. :D A lexikális tudásom nagy a témában. De köszike.☺️
2022. márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!