Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellre melltartót hol...

Nagy mellre melltartót hol tudok rendelni? 70E-s a meretem.

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 17:38
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
36%

“A "barátság extrákkal" egészen értékes és különlegesen őszinte kapcsolatot tud kialakítani két ember között! Nem baj, ha te nem tudsz róla semmit, csak akkor ne nyilatkozz róla!“


Ja, végül is nem ilyen kérdésekkel van tele az oldal. Próbáltam ilyet korábban amúgy, mielőtt megvádolsz vele, hogy nem elég perceptuális az állításom - szimplán arra jutottam, hogy lealacsonyító ez egy valódi barátságban. Sosem “vadásztam” közöttük, ismerősök és azok korábbi kapcsolataiban sem. Hitvány értéke van egy ilyennek - nulla energia és kihívás. Legalábbis az alapján, ahogyan én definiálom a barátságot. Nem fér meg egy oldalon a natúr b*szás és valódi, felebaráti értékeken alapuló kapcsolat összemosása.

2022. márc. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
46%

Nekem annyi ideje vannak a "barátság extrákkal" kapcsolataim, amióta te nagykorú lettél...

Dicséretes a kiállásod az "értékes kapcsolatok" mellett - ha vannak...

Nincs értelme itt kifejteni a kettőnk közti - tapasztalatok alapján megfogalmazódó - véleménykülönbségeket, mert itt a 70/E-s mellekről van szó, de jelzem, hogy nagyon leegyszerűsítve látod - szerintem - a dolgokat: egy ilyen kapcsolat (normális emberek között) nagyon érdekes és értékes tud lenni! Te nagyon drasztikusan csak a vázat láttatod, de a dolgok nem (csak) erről szólnak...

Ha csak annyi lenne amennyit te idevetettél, akkor nem sokan csinálnák, nem sokan alakítanának ki hasonlókat!

2022. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
53%
Nem azt állítottam, hogy ezt nem lehet okosan csinálni. Hanem azt, hogy az általános sirámok mellett szerintem 10/1 ilyen, ha valóban - főleg hosszabb távon - működőképes.
2022. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit most kellemetlenül érzem magam.😥

Én vagyok az a bizonyos 55 éves férfi.

Itt most kialakult egy elég erős vita, és az eredeti kérdéstől jól elkanyarodtunk.

/Bocsáss meg kedves kérdező./ 🙏

Ennél sokkal nagyobb baj, hogy szegény kis Metát mindenki bántja, pedig ő csak segíteni akart, ami bevallom őszintén, hogy sikerült is neki.👍


Ne bántsátok őt, nincsen semmi baj. Egyszerűen csak arról van szó, hogy nekem nagyon nehéz a társ keresés.😭

Szerintem nagyon sok más embernek is, csak sokan szégyellik bevallani.

Nincs gond, kicsit lenyugodtam aztán majd lesz valahogy.

Hála a magasságos Istennek, mától már nem kell maskara a Lidl be, úgyhogy ott is szoktam nézelődni ilyenkor, maskara nélkül 2-3 órácskát is elbabrálok ott. 🤫🤭

Meg egyébként is.

MA VAN A NÉVNAPOM. 😀😃😄


Hamarosan indulok is, mert nincs itthon elemózsia.


Szia META, legyen szép napod. 🙋‍♂️

2022. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
81%

Örülök, ha tudtam segíteni. Kiegyensúlyozottabb jellem vagy, mint gondoltam, hogy a paprikás stílus nem hozott ki a sodrodból.


Szép napot neked is.^^

2022. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Huuu milyen jol elkanyarodtunk bar sebaj van ilyen☺️


Minden jót mindenkinek,kivalom hogy sikeruljenek a dolgok amiket elterveztek:)


Ui:Mar talaltam megfelelo melltartot koszonom segitsegeteket:)

2022. márc. 7. 14:36
 47/57 anonim ***** válasza:
48%

Na látod.

Akkor mégiscsak volt értelme a kérdésnek.

Arról nem is beszélve, hogy a kézzel tartásra jelentkezők így hoppon maradtak. 😀😃😄

2022. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
82%

"Arról nem is beszélve, hogy a kézzel tartásra jelentkezők így hoppon maradtak."

Én pofára estem - ez tény. De lehet, hogy a kérdező meg elment élete nagy lehetősége mellett... de ez már soha nem fog kiderülni...:))) 19-es vk.

2022. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
18%
Élete lehetősége lenne egy kesztyűs gyakoris faszi. Kb mint az ebola, vagy a covid.
2022. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
71%
49: azt hiszel, amit akarsz... nem érdekes.
2022. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!