Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben hol árulnak ehhez...

Debrecenben hol árulnak ehhez hasonló alkalmi ruhákat? (kép lent)

Figyelt kérdés

Ilyen kifinomult, nőies ruhát keresek esküvőre,de nem ilyen borsos áron.Tudnátok segíteni?Neked melyik tetszik a legjobban?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]


2010. szept. 12. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyat vettem tavaly, mint az első csak nincs vállrésze, ugyanolyan szatén. Az Amica üzletben vettem, 10.000ért, úgy hogy akkor volt egy olyan akció, hogy mellé lehetett egy nálánál olcsóbb felsőt választani és akkor csak a drágábbikat kell kifizetni. Ígyhát nagyon jól jártam.

Ja és számíts rá, hogy sokan fogják mondani, hogy fehérben és feketében nem illik menni, de ne foglalkozz vele, mert én is fehérben voltam az esküvőn és rajtam kívül még jó páran.

Egyébként ha hiszed, ha nem, de az igényesebb turikban is lehet ezekhez hasonló alkalmi rucit találni fillérekért.

2010. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Hol van az az üzlet?
2010. szept. 12. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet, hogy Békéscsabán... =o(

Nem tudom felétek van-e nagyobb pláza vagy bevásárlóközpont, ott próbáld meg, hátha van Amica.

2010. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm a gyors választ.:)
2010. szept. 12. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, bár sokat nem tudtam segíteni! =o)
2010. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!