Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna a kabátom és a cipőm is...

Barna a kabátom és a cipőm is a sálam fekete és barna mintás illik hozzá a fekete táska?

Figyelt kérdés
Ezt a táskát egy másik cipőmhöz vettem ami szintén fekete és ezüst flitteres a táska is ilyen. De ebben már eléggé fázok ezért vettem tegnap új cipőt de nem találtam hozzá táskát. Csak lila bordó piros rózsaszín fehér, bézs arany és fekete táskáim vannak. Melyik lenne a legjobb? Ez a cipő antik barna bőr félcipő
2010. szept. 12. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A fekete szerintem nem lenne rossz választás, de mit gondolsz az aranyról?:D Hozzá színben passzoló fülbevalóval vagy más kiegészítővel jó lenne a barna-fekete-arany párosítás!:)
2010. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet jól nézne ki de SZERINTEM így látatlanba nem.Mert ha a táska antik darab a táska pedig fiatalos akkor üti egymást.Szerintem egy egyszerű fekete táska illene ehhez amit leírtál.De esetleg kép vagy valami hasonló táskáról és cipőről képet mutatsz?:)

Képpel könnyebb lenne:)

18/L

2010. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!