Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Képek furcsa tárgyakról lent....

Képek furcsa tárgyakról lent. Balenciaga (Invicta karóra szintű, azaz furcsa) cipőit miért veszik? Esetleg kik veszik? Mindkét csoportra jellemző az elnagyolt, bumszli, teljesen szokatlan, lady gaga fellépőruha formatervszerűség. Hiába luxus, furcsa.


2022. márc. 6. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert szokatlan = menő


Amúgy ezek az órák sztem tényleg jól néznek ki.

2022. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szokatlan ízlésed lehet. :) (Számomra legalábbis.)
2022. márc. 6. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezekben a cipőkbe már én is belefutottam, szerintem még 1 darabot sem adtak el belőlük, egyszerűen, mint a hányás, olyan ocsmányak.
2022. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát az tény hogy szokatlan az ízlésem.

A cipőkből csak a negyedik tetszik, a többit én sem értem, de ezeket amúgy sem azért veszi meg, aki megveszi, mert annyira praktikus / kényelmes / ízléses lenne, hanem mert Balenciaga.

2022. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szokatlan még számomra az IS, hogy sokáig, évtizedekig, nem is hallottunk erről a márkáról, aztán pár éve hirtelen berobbant...

Pedig ahogy olvasom 1917 óta létező spanyol márka.

2022. márc. 6. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy csak Magyarországon nem volt jelen addig?
2022. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem könnyű a dizájner márkák gondolkodásmódjába belelátni. Meg hát mit neve(z)zünk szép cipőnek?! Egy smooth kis Air Jordan 1-et? Egy kézműves bőr cipőt? Itthon viszonylag kis kereslet van rá (már ezt a Balenciaga-ra mondom), többek között az ára miatt is. A Triple S amúgy mindamellett, hogy nehéz, egész kényelmes darab. Valószínűleg pont azt akarják kihasználni, hogy szokatlanul néz ki.
2022. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj ezekkel a cipőkkel? Nekem csak az utolsó nem tetszik.
2022. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Olyanoknak való, akik szeretnek feltünöen egyediskedni, kilógni a sorból. Akinek erre kialakult stílusa van azon nem áll rosszul.
2022. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előzőleg leírt meglátás szerintem nem rossz. Ugyanakkor egy klasszikus cipő is lehet olyan jó, mint egy "polgárpukkasztó", sőt. De meg kell érteni, hogy egy Vans nem akar Bale lenni, a Bale meg nem akar Vans lenni :D
2022. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!