Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ugyanazt a...

Mennyire gáz ugyanazt a pulóvert felvenni, ami előző nap is rajta volt az emberen?

Figyelt kérdés
Nem volt semmilyen fizikai megterhelés előző nap, tehát nem büdös, izzadt a pulóver, csak hát nem zavaró, hogy pont ugyanaz?

2022. márc. 12. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, nekem volt egy osztálytársam régen és minden nap másik nadrágot + pulóvert húzott fel. Közben hajat egy héten egyszer mosott, a füléből ömlött ki a zsír. Gyakorta hónaljszagú volt az illető


Én pedig minden másnap mostam a hajam, és naponta takarítottam a fülemet (belül is elég gyakran, ami a TV reklámmal ellentétben nem eredményezi h befelé tunkolod a zsírt). Viszont én egy hétig is elvoltam ugyan abban a pulóverben és nadrágban. Mégsem voltam testszagú/büdös, mert alaposan és rendszeresen tisztálkodtam.


Nem tudom hány éves vagy, de talán a fentiek alapján meg tudod ítélni mi az ami gáz.

2022. márc. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha a pulóveren rajta van a tegnapi ebéd nyoma és az egészen más, mint a mai menü, akkor bizony nagy gáz!
2022. márc. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmi sem gaz addig, amig nem budos vagy nem nez ki ugy, mintha 50× felvettel volna valamit mosas nelkul.
2022. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pulóvert én sem mosom rögtön első használat után, ha nem koszolódott össze. A bőrömhöz nem ér hozzá. Tömegközlekedéssel nem járok.
2022. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is sokszor felveszem 2 mosás között, de váltogatva. Tehát mondjuk 2-3 pulcsit forgatok, és addig a többi szellőzik is és aki lát, az nem tudja, hogy közben nem volt mosva.

De ha nem ugyanabba a társaságba mész egymás után kétszer, akkor felveheted ugyanazt is. Meg egyszer duplázni se gáz, nem is fognak emlékezni valószínűleg.

Amíg tiszta és nincs szaga, addig teljesen rendben van felvenni újból, csak ne háromszor egymás után ugyanoda. Az emberek szeretnek álszenteskedve finnyáskodni :D

2022. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, mit is mondtál az álszenteskedésről? 🤔
2022. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyire ugyanazt a kabátot.
2022. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem váltogatni én is, de egyáltalán nem gáz, vedd fel nyugodtan ha nem koszos.
2022. márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!