Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros (vörös) hajhoz milyen...

Piros (vörös) hajhoz milyen színű ruhák illenek?

Figyelt kérdés
Sajna rájöttem,hogy meg kell változtatnom minimálisan az öltözködésemet a hajam miatt. Nem tudom egyszerűen milyen színű ruhák passzolnának hozzá. Ötletek?:)

2022. márc. 12. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Zöldek, kékek nagyon jók, mindegy hogy sötét, vagy világos,(sötét)vörös ha csak kisebb területen van, szerintem könnyű túlzásba vinni. Barna is jól állhat. A semleges színeket, mint fehér, fekete, szürke se felejtsük el, ráadásul ezek jól variálhatók bármivel.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2022. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kék, zöld, bézs, fekete, és van, akinek a piros, bár inkább zöld szemhez. (Ezek nekem jól állnak, vöröses barna haj, sötétzöld szem, arany pöttyökkel, halvány, meleg árnyalatú bőr, ami meglepő módon hajlamos kipirosodni, ha felmegy a vérnyomásom. A legjobb a sötétzöld egyébként, meg talán a halványkék)

Ami szerintem borzalmas: magenta, zöldes-sárgás-neonos borzalom, rikító narancssárga, és lehet, hogy ez csak rám igaz, de a sötét lila.

De ez a bőrön, hajon is múlik.

2022. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekete, fehér, zöld, kék, bézs, ekrü, szürke, halvány sárga, barna.
2022. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a szemszín nem tudom mennyit dob rajta,de kékeszöld szemem van:D
2022. márc. 15. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete, bézs, fehér, zöld, barna, én ezeket a színeket hordanám főként
2022. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!