Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb. mikor szokott lenni az az...

Kb. mikor szokott lenni az az idő amikor már fel lehet venni hosszabb időre szandált?

Figyelt kérdés

Hétvégén már megörültem hogy itt a jó idő és lehet szandálban lenni nemsokára, erre ma ez a 3 fok eléggé lelombozott, kíváncsiságból felvettem azért mezítlábra (kabát és hosszú farmer mellett természetesen) és kimentem legalább az udvarra, két perc alatt lefagyott a lábam, rájöttem hogy bizony ez még nem aktuális.

Mikor szokott eljönni az a pont amikor már melegebben öltözve (farmer, pulcsi, esetleg még kabát) fel lehet venni szandált napközben (mezítláb természetesen)? Ti mikortól szoktatok nagyjából, hány foknál?



2022. márc. 17. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha nappal már van olyan napos 13-15 fok, akkor felveszem, akár már reggeli 0 fok felett is.
2022. márc. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mezítlábazás azért még odébb van, majd 20-25 fok felett. Májusban kb.
2022. márc. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Általában április vége fele az az idő, amikortól már a mezítlábazást el lehet kezdeni:). Várom már ezt én is.
2022. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fázós a lábam, 30 fok alatt nem szandálozok, mert egyből felfáznék. Úgyhogy számomra május végétől jön egyáltalán szóba.
2022. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy szokott lenni, ha beüt a 18-20 fok, már sokan felveszik. Március vége, április eleje általában. Aztán, ha visszahül később 12-14 fokra az idő (reggel meg 3-5 fokra) néhányukon ennek dacára rajta marad.
2022. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam nappali 20-25 foktól már szóba jön, ami legkorábban április második fele, de inkább május. Ugyanakkor én akkor már hosszú nadrágot sem veszek, és felülre is csak pólót, úgy nem szoktam szandálban mezítlábazni, hogy még hosszú nadrág, pulóver kell, mert akkor még a lábfejem is fázik, ha mezítláb lennék szandálban.
2022. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam májusban kerül elő általában.
2022. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ugye 10 évnél fiatalabb vagy? Mert efelett már mindenki magától is el tudja dönteni, hogy fázik-e a lába és nem másoktól kérdezi meg.
2022. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Azt hiszem ugyanez a típus szokott ősszel meg azon nyavalyogni, hogy mikor lehet már végre csizmát felvenni...
2022. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Sztem mindenki maga dönti el én hidegben is szeretek mezítláb lenni. Mindenkinek magának kell tudni mit bír hogy érzi jól magát, a többi ember véleménye meg nem számít, mindenkinek egy teste egy élete van ami a sajátja nem másé ^^


L

2022. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!