Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyelvvizsgára jó szerintetek...

Nyelvvizsgára jó szerintetek ez a piros ruha?

Figyelt kérdés

Szóbelizni megyek, és van egy ilyen piros ruhám. Fekete magassarkú cipővel venném fel (kb 5 centis sarka van, szolid cipő), és fekete harisnyával.


[link]



2022. márc. 20. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne vedd fel, öltözz szolídabban.
2022. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
A fazonja teljesen jó, de a színe egy kicsit élénk. Jobb lenne szerintem valami halványabb/kevésbé színes ruha.
2022. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jó, habár ott nem divatbemutatóra mész. Ha nem tudsz kommunikálni szóban, akkor ebben is ugyanúgy sikertelen lesz a buli, mint egy farmer + pólóban.
2022. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez ideálisabb választás lenne szerintetek?


[link]

2022. márc. 20. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az jobb lenne, de csak ezért nem venném meg. Amúgy nem ezen múlik, szóval jó a piros is
2022. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem túl kihívó a színe, olyan hatást keltesz, mintha ezzel akarnál előnyhöz jutni.
2022. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szeretnék ezzel semmilyen előnyhöz jutni, nem is hiszem, hogy lehetne. Felkészültem a nyelvvizsgára, csupán jobban érzem magam a bőrömben, ha “megfelelő” ruha van rajtam. Tudom, hogy csak én vagyok az a szerencsétlen, aki ennyit kattog ezen.
2022. márc. 20. 16:34
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Én mikor 2 éve nyelvvizsgázni voltam, akkor szinte minden lány fekete nadrág/fehér blúz vagy fekete szoknya/fehér blúz kombóban volt. Szóval szerintem nem kell túlgondolni, egy egyszerű ruha is jó választás, ami nem rikító színű.
2022. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Én sima hétköznapi, utcai ruhában voltam… nem gondolnám, hogy egy nyelvvizsgára ki kell öltözni.
2022. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Hogyha te ebben éreznéd a legjobban magad, akkor természetesen menj ebben. Nem fog senki megszólni, és nem lesz akkor sem kevesebb eséllyel sikeres a nyelvvizsgád, ha csak egy hétköznapi outfitben mész.
2022. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!