Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek milyen stílusú,...

Lányok! Nektek milyen stílusú, 17-18 éves fiúk jönnek be? (Öltözködést nézve)

Figyelt kérdés
Ha tudtok estleg linkelni képet is, azt megköszönném.:)

2022. márc. 27. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, laza, sportos, nem túlgondolt.
2022. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha egyszerű, viszont a kreatívabb öltözetet is nagyon szeretem, és tudom értékelni, ha egy srác nem fél különféle anyagokkal, mintákkal, színekkel játszani, *stílusos* módon, nem úgy, mint aki most esett ki egy ruhásszekrényből. És azért azt is kritériumnak érzem, hogy ne öltözze túl se az alkalmat, se engem, ha olyan van.

Nem igazán zavar, ha követi a trendeket akár, ha látom rajta, hogy nagyon jól érzi magát benne és megtalálta magát abban a stílusban, de inkább annak örülök, ha át tudja adni a saját stílusát:)

2022. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is legjobban az egyszerű, laza stílus tetszik, de az is király ha van valami egyedi, különleges stílusa:)
2022. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Szeretem ha egy fiú fel meri venni a saját méretét, ami nem nagy rá, hanem jól rápasszol mindenhol. A testhezálló fazon a legjobb mindenben, amikben jól látszódnak a formák. Pl egy fenéken is feszülős super-skinny farmer egy testhezálló pólóval, és egy vagány passzentos bőrdzsekivel nagy kedvencem. :)
2022. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!