Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogyan viseltek...

Lányok! Hogyan viseltek feszülős miniszoknyát?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból vettem egy feszülős ruhát, pedig az A vonalú szoknyatípusban érzem magam komfortosabban és még soha nem viseltem, mert ahogy itthon próbálgattam benne mozogni, sétálni egyfolytában azt éreztem, hogy húzgálnom kell lefelé. Táncoláshoz végképp elképzelhetetlennek tűnik, pedig nagyon tetszik (- ha meg se mozdulok, csak állok benne…🤣). Másnak is ilyen érzés? Van valami tipp, hogy ne villantsunk, de ne is simogassuk állandóan lefelé?

2022. márc. 28. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha műszálas a szoknya, akkor az ilyen sajnos. Az anyag legyen ne csúszósból és akkor minden rendben van.
2022. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hirtelen felindulásból kimentél az utcára és hirtelen felindulásból addig kerestél egy ruhaboltot, amíg hirtelen felindulásból be tudtál menni?
2022. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De még utána ide is hirtelen felindulásból írtam, hogy hirtelen felindulásból megkérdőjelezzék a hirtelen felindulásom.
2022. márc. 29. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen anyag nem csuszik fel, elso? Komolyan kerdezem, mert nagy fenekkel megaldva en is ezzel a huzgalos gonddal kuzdok es ezert sem hordok mar feszulos szoknyat, oedig szeretem:(
2022. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!