Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az ilyen leggings...

Szerintetek az ilyen leggings férfiakon nagyon b.zis?

Figyelt kérdés

[link]


Edző terembe szeretném felvenni.


2022. márc. 30. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Alapból hülye kérdés, hát attól miért lennél meleg, hogy egy sportruhát veszel fel sportolni ? 2 nadrág nem kell, elég a feszülős, a nők is úgy hordják, náluk is látszik, a vénuszdomb, tevepata, seggük abba még be is vág mert így még ízlésesebb... szóval amíg ők ezzel nem törődnek, egy percig se foglalkozz ezzel ! Én is terembe, futáshoz és minden egyéb szabadidős tevékenységhez önmagában hordom, akinek nem tetszik az nem néz oda, nem miattuk veszem fel, hanem mert kényelmes és funkcionális is !
2022. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted pl.: az olimpikonokat mennyire érdekli, hogy a sok millió tvnéző mit mond ? Na, akkor melegezzük le az összes futót, úszót meg kituja milyen sportot űző férfit, csak mert van esze... Sajnos aki az ilyenre azt mondja, hogy meleg, meg rossz szemmel nézi annak elég kevés esze van, jobb lenne, ha azzal nem dicsekedne.
2022. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%

11-12 teljesen logikusan megírta a lényeget, de jó magyar ember hívően sokan lepontozták.

Miért is? Mert nem állt be a sorba a buta tudatlanok közé.

2022. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

1. Nők pontozzák le, mert ugyanolyan kényelmesen akar öltözködni

2. Azok a buta férfiak, akik valóban birka módjára követik a nagy trendeket, megfelelési kényszerük az mindennél nagyobb, aztán ha valaki mer ésszerűen gondolkodni és nem a sok buta embert követni, azt egyből támadják, de hát ez tényleg csak a butaságuk, ezzel nem is gondolnák, hogy mekkora mértékben köpik szembe magukat.

2022. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

#14 így van, sokan emiatt sem akarnak másként öltözni, sőt ha valaki nagyon eltér a utcától, azt lebeszélik róla vagy kinevetik.

Én pár évig szembe mentem az árral, épp a fényes leggisgekkel,de mivel folyton kaptam a beszólást és csesztetést leálltam róluk.

2022. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
*eltér a tucattól, akartam írni 🌝
2022. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
97%
11-12-13-14 ugyanaz a személy:Dd
2022. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
Hát megnyugtatlak, hogy nem, hidd el nem csak egy értelmes férfi van, bár sok nincsen sajnos azt meg kell hagyni...
2022. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

18.

De. Te vagy egyedül másfél csillagos az egész gyk-n :)

Máskor is jól egyet szoktál érteni magaddal.

2022. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

Csak egy példa, de jó akkor találd ki, hogy biztos, ugyanaz vagyok csak más fiókból....


[link]

2022. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!