Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy kezd divatba jönni a fiukon is a leggings szerű nadrág?

Figyelt kérdés
Egyre több fiatalon látom. Én nem is igazán tudom már megkülönböztetni a super skinny nadrágoktól.

2022. jan. 21. 23:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Azt nem tudom, hogy divatba jön-e, de nekem van egy műbőr leggingsem amit gyakran hordok.

Kényelmes és jól áll, akkor meg miért ne?

26/F

2022. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos én is látom pár díszhombáron. Undorító. Főleg ezzel a tucat (mű)bőr dzsekivel, tudod, azzal a rövid, fekete, motoros fazonúval.
2022. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is sokszor undorító, főleg mikor a tényleg nagyon vékony srácok veszik fel és pálcika lábaik vannak. Taszító.
2022. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem alapvetően a legtöbb ruhadarabbal addig nincs gond, ha olyan veszi fel, akinek előnyös.

Igen, mind a női, mind a férfi nadrágok között egyre nagyobb divat a kicsit vagy nagyon passzos nadrág. Ahogyan felül is írták, egy vékony lábú, vézna fiúnak csak kiemeli a véznaságát, rosszul áll neki. Ugyan akkor ha valaki izmos, sportos testalkatú, annak egy (nem túl passzos!) férfi csőnadrág igen előnyösen kiemelheti az izmos combját és vádliját.

Szerintem ezzel alapvetőennincs gond.

Az, hogy valaki olyan ruhadarbot hord, amely előnytelenül mutat rajta, az nem csak a férfi csőnadrágok esetében problémás, hanem globálisan szerencsétlen szitu.

2022. jan. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Én hagyományos módi vagyok, nem követem a divatot, kényelmes ruhákat hordok, de ha idehaza vagyok szinte 99 százalékban csak sima leggings meg póló van rajtam, nekem nagyon kényelmes több éve viselem, sportolásra kizárólag leggingset veszek fel. De volt már olyan is hogy simán el mentem benne itthonról is így.

40f.

2022. jan. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki azt hord amit akar! Attól nem lesz senki meleg, hogy passzos nadrágokba érzi jól magát!

Csak a fideszes neonácikat zavar, azokkal meg nem kell foglalkozni, én elküldöm az anyjába ha szól!

2022. jan. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Alapjában nekem sincs ám vele gondom. De nekem sztem nem állna jól, mert vékony a lábam. Úgyhogy kihagyom.
2022. jan. 22. 09:23
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
Divatba nem kezd jönni, csak a fast fashion boltok (élen a h&m, zara és társai) nyomják ezt a kasztrálós nadrágot. Aki nem hermafrodita annak kényelmetlen mert nincs hely a dolgoknak. Ismerősnőim se tartják férfiasnak, hiába erőltetik a fast fashion márkák.
2022. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%

6.-ra.


És utána? Nem rúgtak még arcon? >:)

2022. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem, ahhoz nincs merszük 😂
2022. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!