Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen legit oldalon és vagy...

Milyen legit oldalon és vagy Budapest környékén milyen boltokban tudok ilyesmi ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kerestem de nem találtam egy olyan ruha boltot sem ami az én stílusom lenne. Itt ezt a nadrágot találtam ami hát elég drága (70.000+) ( [link] ). Valaki nem ismer hasonló stílusú boltokat itthon? nem csak nadrág hanem teljes öltözetek. Kifejezetten tetszik a mintán hogy kicsit ilyen szemcsés, ez nagyon bejön. Ha valaki ismer ilyesmi felsőket, nadrágokat, dzsekiket, kabátokat elérhető áron, akkor ne féljen megosztani velem.

2022. márc. 30. 19:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ez a nagy felirat is tetszik a nadrágon. Nem pont az olyan mint a "stop looking my dick" mert az nagyon cringe, de ez a very rare felirat például tetszik, és ehhez hasonló egyszerű szöveget szivesen látok a nadrágon. És még annyit hogy ez a hell judgement minta nagyon jól néz ki és ha valaki tud hasonlókat azokat is szívesen várom.
2022. márc. 30. 19:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Szputnyik, Retrock, Lovebug Vintageban nézd meg ha Budapesten jársz.
2022. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!