Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen fajta tangát...

Lányok! Milyen fajta tangát szerettek és miért pont azt?

Figyelt kérdés
Nem elég ha csak azt írod hogy kényelmes, vagy ha igen, indokold meg hogy miért.

2022. ápr. 2. 02:45
 1/6 anonim válasza:
97%
Én leginkább a sima pamut tangákat szeretem. Viszonylag sokat sportolok aztán a puhább anyaga miatt nem dörzsöl sehol hosszabb intenzív mozgás után sem és jobb a nedvszívó képessége, felszívja az izzadtságot.
2022. ápr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Én a g-stringeker szeretem, talán az látszik a legkevésbé, meg a csipkések abból olyan kis szolidak, szexinek ézrzem magam benne, de szoktam simát is, mint az előttem válaszoló mondta, hogy mozgáshoz talán az a legjobb
2022. ápr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
98%
Én a féltangát. Szerintem csinosabb, szexibb ha valamennyit takar.
2022. ápr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, és nyáron strand vagy fürdő?
2022. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Barazil/féltanga. Se nem túl kicsi, se nem túl nagy. Nem nagyis, de nem is csak egy pánt. Szerintem jól is néz ki, és jól áll.
2022. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En is a brazil fazonra szavazok! Iden probaltam ki a magasabb dereku valtozatat es imadom! Kevesbe csuszkal el, nem vag be ha jo anyagbol van es valoban se nem tul sok, de nem is keves. Pont jo ahhoz, hogy ne usson at a ruhan/nadragon.
2022. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!