Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tudok úgy öltözködni...

Miért nem tudok úgy öltözködni,ahogy szeretnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom,hogy furán fog hangzani,de a lényeg,hogy tudom,hogy milyen ruhák és milyen stílus tetszik nekem,viszont mostanában mégsem tetszik sem a kinézetem,sem az öltözködésem. Sokszor iskolába készülődve is átöltözöm legalább 3x,mert nem érzem jól magam a ruhákban. (Fiú vagyok) és lehet az is közrejátszik,hogy tetszeni szeretnék a lányoknak. Honnan vehetnék olyan ruhákat/hogyan öltözzek minden nap úgy,hogy szépnek érezzem magam? Köszönöm a válaszokat.

2022. ápr. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban ezt senki nem fogja tudni neked megmondani, de azt tudom javasolni, hogy nézd meg mik a kedvenc ruháid és gondold át, hogy mit szeretsz bennük. Majd nézd meg, hogy miért nem szeretsz bizonyos darabokat. Pl. nem tetszik magadon az a szín, a hossza, a fazonja, nem kényelmes, nem olyan jó az anyaga stb. Legközelebb pedig vedd ezeket figyelembe, mikor veszel valamit. Attól, hogy máson tetszik egy stílus, még nem biztos, hogy neked is jól áll és jól is fogod benne érezni magad.
2022. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is sanszos, hogy nem a ruhákban van a hiba, hanem benned. Persze akaratlanul. Rágörcsölsz arra, hogy jól nézz ki, kellemes benyomást tegyél másokra, jó formádat hozd, és az ebből adódó stressz egy idő után túlnő azon a közérzeti kereten, amit a magabiztosságod adni tud.
2022. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Bőrcipő + sötét, normális farmer + ing + zakó.


Ez legyen az alap!

2022. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Jézus, 3-as válaszoló, remélem egyszer majd észre sikerül venned, hogy nem vagyunk droidok, és nem szükségszerű mindenkinek egyformán kinéznie...


Amúgy ne aggódj kérdező, szerintem ez természetes, akár azért, mert most keresed önmagad; ebben az esetben nagyon jó, amiket az 1-es írt, próbáld meg megfigyelni, hogy mik azok, amikben tényleg jól érzed magad, nem feszengsz, önmagad vagy, magabiztos. Megpróbálhatsz "szelektálni" néhány márkát, amiknek szinte minden terméke tetszik, és azokból vásárolni, ha lehetséges. Vagy pl kiválasztasz 4-5 színt, amit szeretsz és jól áll, ez is sokat tud segíteni az elején, aztán majd úgyis ösztönösen jön magától.


De ha ez nem segít, akkor kérdéses még, hogy önmagaddal rendben vagy-e, nincsen olyan lelki problémád, ami ezt okozhatja, hogy nem látod magad szépnek.

2022. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, fiatal vagy még, töltsd le a pinterestet és mentsd el a ruhákat, amik tetszenek, aztán ahogy gyűlnek a képek, nézd meg, hogy mi az, amit meg tudsz valósítani. Általában ez működik stíluskereső embereknek :)
2022. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!