Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Hogy vagytok képesek...

Csajok! Hogy vagytok képesek ezeket a tapadós ujjas/hosszú ujjú crop felsőket hordani? (izzadás?!)

Figyelt kérdés

Mostanában nagy divat a crop top, amit még értenék is, de újabban a haskivágást hosszú, tapadós ujjal kombinálják. Nem értem, ha haspólót veszek fel, akkor valószínűleg meleg van, de akkor a hosszú ujjat nem tudom elviselni. Ráadásul az ilyen extra tapadós darabokba hónaljnál sajnos nagyon gyorsan beizzadok (pár óra alatt), így az ilyen daraboknál bele kell ezt kalkulálnom, hogy egész napos programokhoz alkalmatlanok, illetve ha nem fekete, akkor még foltos is lehet, ami borzalmasan néz ki... :( Nem értem, csomó csaj mégis simán tudja hordani, és látszólag nincs ilyen problémájuk.

Normál, sőt inkább vékony testalkatú vagyok, nincsen ismert egészségügyi problémám (endokrin stb), fogamzásgátlót sem szedek, sportolok rendszeresen, nem értem, mások miért nem izzadnak bele ezekbe a felsőkbe..


Két példa, bár az egyik sportruházat, így az nyilván más megítélésű izzadás tekintetében, de ezek alapján remélem el tudjátok képzelni, miről beszélek :


[link]


[link]



2022. ápr. 10. 07:48
 1/8 anonim válasza:
68%
erre én is kíváncsi lennék
2022. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Hat masok vagyunk:)

Valaki izzados, valaki nem. Valaki 40 fokban is elvisel egy hosszu ujjut, valaki nem, valaki 40 fokban is tud farmerban lenni, valaki nem.


Erre sajnos nincs mas valaszom:D viszont lehet szoktatgatni magad a melegben valo hosszu ujju viselesehez:) az mar mas kerdes, hogy valoszinuleg izzadni azert igy is fogsz, foleg ha ilyen tipus vagy.

2022. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ezek ugye szerintem inkább Amerikából "jöttek divatba" (nem tudom hogy fogalmazzam meg) és ott ugye olyan a hőmérséklet, hogy simán el tudják viselni. Azt is el tudom képzelni, hogy közbe sok ember csak simán hagyja hogy fázzon a dereka. Nekem van több ilyenem pulcsiba is (tudom, kevésbé tapadós) és szobahőmérsékleten (21-23 fok) szoktam általában hordani, én nem izzadok bele, szerintem egyénfüggő. De a logika, hogy kint van a derekad de a karodon meg az a tapadós ujj szerintem is eléggé fura.
2022. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerőseim télen is hordanak haspólót, és akkor jó a hosszú ujjú is. Elmondásuk szerint nem fázik a derekuk, de nekem még rájuk nézni is rossz.
2022. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjút nyilván nem nyáron hordanak. Télen hidegben is sokan ilyenekben jártak.

Sokakat nem érdekel az időjárás, látják képeken és ők is ezt akarják hordani.

2022. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal, ősszel hordható magas derekú farmerrel :)


A hosszú ujjú edzőfelsőt én sem értem, nekem kényelmetlen és sok lenne edzéshez :)

2022. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Hát ugye a csajok nem a logikus öltözködésükről híresek. Millió példát lehetne hozni még rá.
2022. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas derekú szoknyával hordom, úgy szinte kint sincs a derekam, tavasszal-ősszel teljesen jó.
2022. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!