Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a fátyol illik...

Szerintetek ez a fátyol illik ehhez a ruhához? Még csak ruha próbán voltam és ezt a fátylat próbaképpen adták rám a szalonban. Nekem tetszik végülis de azt mondták hogy ehhez a ruhához rovidebb illene. Teljesen elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 12. 16:28
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
A ruha 1000% hogy a képen lévő lesz, ezt már eldontottem, egyedül a fátyol kérdés még. Elsősorban lányok véleményére lennék kiváncsi. De pasik véleményére is adok. A trollkodókat kapásból jelentem.
2022. ápr. 12. 16:30
 2/31 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy "ez a te napod azt válaszd ami neked tetszik" kommenteket hagyjuk. Azt fogom választani ami nekem tetszik de nem akarom hogy a ruha és a fátyol ne legyen egymáshoz illő. Én a hétköznapokban is nagyon adok arra hogy minden passzoljon mindenhez. Ez ilyen rossz tulajdonságom. V
2022. ápr. 12. 16:35
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz így sem, nem mondanám, hogy nem passzolnak, de én rövidebbet választanék. Ha van rá lehetőség, próbáld meg másikkal is és majd meglátod, hogy melyiket érzed jobbnak.
2022. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Próbáltam többet is, ha csak külön a fátylakat nézném akkor azt mondanám hogy talán ez tetszik legjobban de fontos hogy tökéletesen passzoljon a ruhámhoz. Utóbbi talán a legfontosabb. Ami miatt még tartok az a hossza. Volt már valakinek ilyen hosszú fátyla? Nagyon kényelmetlen?
2022. ápr. 12. 17:21
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem kifejezetten tetszik így együtt.
2022. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Ó jaj, nekem nem tetszik. Túl sok. A ruha díszes és nem egyszerű, ehhez szerintem egy sima egyszerű és max derékig erő fátyol kell. Nekem így gagyi hatást kelt, bocsi. :(
2022. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6: Nem kell bocsánatot kérned. A lényeg hogy őszintén leírtad a véleményed. Ez a lényeg. Ugyanúgy kiváncsi vagyok a negatív mint a pozitív véleményekre.
2022. ápr. 12. 18:30
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj ezzel a hisszúval hogy eltakarja azt a szép mintát ami a ruha hárulján van. Most beütöttem a keresőbe és valóban rövidebbet szokták hozzá hordani, valószínű nem véletlenül, mivel elég látványos a hátulja és nem érdemes eltakarni. De ha nincs fátyol úgy is szép, hajadba egy szép dísz, vagy csattok és nem is kell feltétlenül fátyol ehhez a ruhához. De ha mindenféleképpen akarsz akkor szerintem a rövidebb a jobb, egy fenék alá érő.
2022. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretnék fátylat. Esetleg valami köztes nem lenne jó? Úgy értem hogy nem ennyire hosszú de kb nagyjából térdig érő?
2022. ápr. 12. 19:14
 10/31 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy a ruha kiválasztása lesz a nehezebb de tévedtem. Ez volt a második ruha amit felpróbáltam és egyből beleszerettem. Abban a pillanatban eldöntöttem hogy nekem ez kell. Erre a fátyol kiválasztása a nehezebb feladat számomra. :(
2022. ápr. 12. 19:25
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!