Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Sinsay rendelésem már napok...

A Sinsay rendelésem már napok óta azt mutatja, hogy a futárnál van. Mikorra szállítják ki?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete rendeltem és harmadik napja azt látom hogy átadták kézbesítésre. Ez normális, vagy lemondhatok arról hogy megérkezik.

2022. ápr. 13. 12:49
 1/8 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Ha lesz meg csomagod masik napra is, akkor addig bent tartjak a mostanit es egyszerre viszik ki a tobbivel. Nekem mindig ezt csinaljak, ha atteszek egy csomagot masik napra, akkor automatikusan attesz meg parat, de van, amikor atraknak a negybol kettot, kettot meg kihoznak megis tok masik napon, tiszta kaosz van a GLS-nel mostanaban xd Meg fog erkezni szerintem, nyugi :)
2022. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen más csomagom :( lehet már túlságosan várom :D
2022. ápr. 13. 13:07
 3/8 HoneyBunny ***** válasza:
Hat azert harom nap utan legalabb egy ertesitot kellett volna kuldeniuk, hogy csomagot adtak fel neked :/ Ennyi ido alatt tuti mar a GLS-nel van. Nekem legutobb 1 het volt, ameg ideert, aztan nem voltam itthon mert nem ertesitettek, hogy jonnek, es a futar meg visszaforditotta a feladonak a Sinsay csomagomat :D
2022. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemár :( én a postával jártam így. Otthon vártam toporzékolva a csomagot, majd jött az üzi a sikertelen kézbesítésről. Mondhatom mennyire voltam boldog :D
2022. ápr. 13. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 nap után jött meg tőlük a csomagom…
2022. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végre nekem is megérkezett, 11 nap utan. Azért az vártam hogy tartják a szállítási időt :(
2022. ápr. 15. 14:45
 7/8 HoneyBunny ***** válasza:
Na, orulok, mar eppen meg is akartam kerdezni azota miujsag :D nekem most egy reserved pakkot kuldott vissza a futarunk ugy, hogy vegig itthon vartam ra XD
2022. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csodásak :D elhiszem hogy nem a leghálásabb munkát végzik, de azért mégis…nem is merek már előre fizetni
2022. ápr. 17. 10:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!