Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reserved,Mohito-ról vélemények...

Reserved,Mohito-ról vélemények? Méretezés,minőség stb.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt szeretem. A Reserved-től gyakran rendeltem online is, sose volt baj a méretezéssel. Ha képben vagy a mell-derék-csípő méreteddel, akkor a táblázat alapján nagyon egyszerű megtalálni a legjobban passzolót.

A Reserved az LPP márkák közül szerintem az egyik legjobb. Megtalálható benne kényelmes és elegáns utcai ruházat is. Egyszerre klasszikus és vagány. Még a punkos stílusommal is mindig találok valamit, nagyon szeretem a műbőr kabátjaikat és a kockás blézer + nadrág szettjeiket. A pamut pólók nagyon puhák, emellett tartós anyagúak, eddig egyik sem bolyholódott, amit ott vettem. Ezerszer jobb minőség, mint a C&A vagy H&M.

A Mohito hasonló kategória, talán kicsit drágább. A kínálatát mintha luxusmárkák felkapott darabjai inspirálnák. Tulajdonképpen mintha az aktuális, celebek inspirálta városi luxus divatot koppintaná. Merész formatervezések, anyagok és kiegészítők. Kevésbé a stílusom, de ettől függetlenül itt is megtalálom azokat a dolgokat, amivel tudok azonosulni.

2022. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!