Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként mennyi ideig tartott...

Nőként mennyi ideig tartott megszoknod a business casual öltözködést?

Figyelt kérdés
Férfiak is írhatnak azért. :)

2022. ápr. 25. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
7 évig volt ez a dresscode-om, szó nélkül elviseltem, nem volt vészes, de sose szoktam meg. Utána olyan céghez mentem ahol nem volt dresscode, imádtam, most meg már itthonról dolgozom és azt még jobban imádom. Remélem ez már így is marad és többet nem kell sem elviselnem, sem megszoknom semmilyen dresscodeot :D
2022. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Kb semennyi, kellett találnom olyan ruhákat amik kényelmesek és jó anyagúak.

Nincs dress code a munkahelyemen, ha akarnék akkor macinaciban és pólóban is járhatnék, nem kényszerből öltözök annál csinosabban. Szerintem ez is számít, hogy magamtól csinálom.

2022. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem csak alkalmanként vagy időszakosan kell ilyet hordanom, de én imádom. :D Alapvetően elég laza az öltözködési stílusom, de nagyon örülök, ha valahova végre kiöltözhetek (de egy business casual azért lezserebb, tehát kényelmes is, mégse slampos).
2022. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem tom, 2007 körül bulizni is így jártak a csajok. Így visszanézve elég vicces.


Én már akkor se szerettem, de nem is dolgozom irodában.

2022. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
63%
Igazàból nem most kezdtem hordani. Egyes darabokat viszont nehezebben szoktam meg,pl a legutóbbi zakómat. Az olyan 3hét lehetett...
2022. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Férfiként hamar megszoktam, hogy abban vannak a csajok.
2022. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Megszoktam mire kialakítottam egy olyan ruhatárat,ami nekik is meg nekem is megfelelt,kb. fél év volt.Szerencsére már nem dolgozom ott,azóta már semmit sem hordok azokból a ruhákból,a nagyjàt ki is dobtam
2022. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam gyorsan. Azért egy kiskosztüm nem az a kategória, amit nem lehet egész nap elviselni. Teljesen kényelmes darab a legtöbbje.
2022. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam csak még egyszer el a kérdést.#7-es voltam,ahol én dolgoztam az nem casual business volt,hanem business professional (tilos volt mindennemű farmer,sportcipő,trikó,baggy clothes,kopott cucc,szandál,papucs…).Egy teljes listát kaptunk,hogy mit nem szabad viselni.Férfiaknak kötelező volt a nyakkendő….úgyhogy örülj
2022. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez a stílus a birkák öltözete.

Én ahol eddig voltam mindég összegyűjtöttem egy csapatot, akik nem voltak hajlandóak pár marha diktatúrájának engedelmeskedni.

Sok lúd disznót győz alapon, a munkánk valahogy fontosabb lett a divatnál..

2022. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!