Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elfogadható rövidnadrágban...

Elfogadható rövidnadrágban menni színházba 17éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Sötétkék rövidnadrág, nem farmer és kb 10 centivel ér a térdem fölé. Szerintetek beengednek így színházba?

2022. ápr. 25. 19:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
18%
Nem biztos,de egy szolid harisnyával már más lenne,úgy nem illetlen, közönséges.
2022. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%

ha feltűnést akarsz kelteni, akkor hajrá! :)))


Fehér térdzoknival, fekete lakkcipővel, mint az 50-es években a 6évesek... :-D

2022. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
44%
Hany eves vagy 17 helyett, 4? Ha annal idosebb, a rovidnaci _barhova_ ciki, a strandot kiveve.
2022. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen cukin néznél ki a színházban... :)


[link]

2022. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, milyen színház, ha a tesódat kíséred a bábszínházba, oda talán jó lesz, de általában színházban elvárás a hosszúnadrág. Akár az is lehet, hogy ha nem az elvárt öltözetben vagy, akkor be se engednek. Nyilván ez attól is függ, hogy egyébként mennyire elegáns hely, de én nem égetném be magam azzal, hogy nem engednek be.


Azt viszont továbbra se bírom felfogni, hogy úgy általában, nem elegáns helyekre, a sima hétköznapokban mi a mocsári hererák baj van a rövidnadrággal. Nem fogok azért belesülni 35 fokban a hosszúnadrágomba, miközben csak a boltba ugrok le, mert néhány embernek ez nem tetszik.

2022. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig olyanban sétálok az utcán amiben a térdem alá ér egy kicsit.
2022. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok én sem az az öltönyös-nyakkendős típus. De színházba, ahova általában kiöltöznek az emberek én nagyon furán érezném magam rövidgatyában. Főleg a mostani időben, hogy még nincs is igazán elviselhetetlenül döglesztő hőség, amire rá lehetne fogni. Előbb vennék fel egy egyszínű sötétkék, vagy fekete, nem koptatott, nem szaggatott farmert (igen, farmert!) egy elegánsabb inggel, cipővel, mint egy rövidgatyát a színházba.
2022. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
75%

"Azt viszont továbbra se bírom felfogni, hogy úgy általában, nem elegáns helyekre, a sima hétköznapokban mi a mocsári hererák baj van a rövidnadrággal. Nem fogok azért belesülni 35 fokban a hosszúnadrágomba, miközben csak a boltba ugrok le, mert néhány embernek ez nem tetszik."


Zöldet adtam, mert alapvetően egyetértek. Nyáron munkába, nyelviskolába, boltba meg pláne rövidgytyában járok én is. Sőt, nagyrészt olyan fazonúak vannak nekem, amik térd fölé, vagy akár combközépig érnek. Állítólag jól áll, nem vagyok se dagadt, se visszeres, se extrém módon szőrös.

De a boltot nem nevezném "elegánsabb helynek". Oda szerintem teljesen jó az ilyen. És nem is csak a sarki kisboltról írok, ahova leugrik az ember. Nagyobb hipermarketekbe, plázába is nyáron simán rövidben megyek. Eszembe nem jutna hosszú gatyában aszalni magam 38-40 fokban. És soha nem éreztem még gáznak.

2022. ápr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
#6 Ha lehajolsz, v. leguggolsz nem akad be a térded?
2022. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
96%
Beengednek sajnos. Attól még gáz.
2022. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!