Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátom ballagására ez a ruha...

Barátom ballagására ez a ruha magassarkúval, kiengedett hajjal jó lesz?

Figyelt kérdés

Eredetileg egy nadrág+blézer szettet vettem volna fel, de az anyukája szinte ugyanolyanban lesz, úgyhogy gyors újratervezés kellett.


Erről lenne szó:

[link]

[link]

[link]

(annyi, hogy az elől lévő gomb le lett cserélve egy arany gombra)


Mellé nude színű magassarkú cipő.

Anyukám szerint olyan leszek, mint aki keresztelőre megy, és ne fehérbe legyek...


2022. ápr. 27. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem teljesen jó - bár nem értem miért lett volna gond hogy más is nadrág+blézerben van.
2022. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha a te stílusodhoz és alkatodhoz passzol nagyon szép leszel benne :) Bár hófehérben eléggé világítani fogsz, más színben nincs?

Én a barátom ballagására fekete szoknya+csinibb blúzban és magassarkúban voltam. A diplomaosztójára is hasonlóban megyek vagy szoknya és hozzá illő blézer, még meglátjuk.

2022. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem baj, nyilván egy elegáns(abb) esemény, más is lesz co-ord szettben. De szinte ugyanolyanban lettünk volna az anyukájával, nekem az úgy sok lett volna.


Hát ebből ez az egy szín volt a Zarában most, van egy hasonlóm élénk rózsaszín/fuchsia színben még az őszi/téli szezonból. Csak most annyira azt a színt nyomja mindenki a jó idő miatt, én meg amúgy is fekete-fehér-szürke-nude vonalon mozgó vagyok inkább...

2022. ápr. 27. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
ez úgy néz ki, mint egy orvosi köpeny, a nude cipő pedig pont úgy illik hozzá, mint tehén tőgyére a gázálarc.
2022. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor maradjon ez a szín, egy élénk rózsaszín amúgy sem passzolna ilyen eseményre.

Esetleg ha nagyon fehér a bőröd egy kis önbarnító mehetne szerintem.

2022. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, eredetileg ezt már a nyári, teljesen lebarnult színemhez vettem, nyaralásokra.. :D


4-es válaszoló, élőben nincs köpenyhatása, megnyugtatlak. A nude színű cipőt pedig azért gondoltam, mert a táskám is hasonló színű lesz, nem éreztem fekete cipővel annyira jónak.

2022. ápr. 27. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó.
2022. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó lesz ballagásra.
2022. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinos
2022. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez a “ruha” borzasztó.
2022. ápr. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!