Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől foszlik szét, szakad el...

Mitől foszlik szét, szakad el a nadrágom?

Figyelt kérdés

Átlagos testalkatú vagyok. A nadrágjaim anyaga rendre szétfoszlik illetve kiszakad kb 5 centi hosszan az ülepénél. De nem a varrás hanem közvetlen mellette az egyik vagy mindkét oldalon. Szerintem megfelelő a mérete.

Kicsit kezdem már megunni, főleg hogy most már egy hét alatt meg adta magát az egyik új nadrágom.

Mitől mehet szét az anyaga?



2022. ápr. 28. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem dörzsölődik össze a combod "teteje", mikor mész? Általában attól szokott ilyen előfordulni, de nagyon nem pár hét alatt. Csak arra tudok gondolni, hogy nagyon rossz volt a nadrág minősége és azért ment tönkre ilyen gyorsan.
2022. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Mondjuk ezt pont egy kínai boltban vettem végszükségletből, lehet akkor mégis a minőséget fizetjük meg ha a másikak többet bírnak :D
2022. ápr. 28. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az én farmer gatyám is foszlik, igaz csak 20 dolcsi volt, és made in mexico, de mit csináljak ha wrangler nem gyárt már tartós darabokat. ja és itthon ugyanez 20 ezer és török
2022. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik gatyának ez lesz a sorsa, hogy összeér a combod és kidörzsölődik az anyaga, ahogy mész. Nálam 1-3 évet ki szoktak bírni. Igaz, nem mindig ugyanabban vagyok, váltogatom őket. Utána kuka. Sajnos ez sem tart örökké.
2022. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Kína szartól mit vársz? Fingasz egy átlagosat már attól kiszakad baszod!


Nem a kínai van ké vasarolni és akkor talán nem szakadna ki

2022. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!