Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cropp, sinsay vagy gate?...

Cropp, sinsay vagy gate? Melyik a jobb? Honnan rendeltek szívesebben? 25/L

Figyelt kérdés
Úgy látom a sinsay most igen felkapott, viszont facebook csoportban elég sokan panaszkodnak is rá. De ahogy elnézem, a cropp oldalon sokkal jobb ruhákat találtam, még gate-n is vannak jók, viszont a három közül a sinsay legolcsóbb. Mi a véleményetek?

2022. ápr. 30. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én a Sinsayről és a Gateről tudok nyilatkozni, sokat rendelek mindkét oldalról.

Sinsayen most szerintem divatosabb/színesebb a kínálat, viszont az oldal népszerűsége miatt megnövekedett a kiszállítási idő. Erre egyébként az oldal is felhívja a figyelmet (5-10 munkanap).

Gaten szeretem a kedvezményrendszert, legkésőbb 3 nap alatt itt vannak a cuccok. Illetve az értékelési lehetőség is nagyon jó, ha a felhasználók is értelmesen használják. A kínálat nem annyira divatkövető, de szerintem itt is vannak jó darabok, és kívánságlistát is hozhatsz létre, amit meg is oszthatsz.

A minőség mindkét oldalon jó ár-érték arányú, néha a címkék vannak undorítóan bevarrva, de ügyesen nyom nélkül ki lehet őket vágni.

2022. ápr. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Én ezek közül csak a sinsayt ismerem.

Nekem nagyon sok ruhám van onnan, minden féle, farmerek, pólók, zokni, pizsama, blúz, öv, melltartó, táska, cipő és én elégedett vagyok. A több éves ruháim sem szakadtak ki, semmi bajuk, a mai napig hordom őket. A kiszállítás tényleg szokott minimum egy hét lenni, legalábbis nálam így volt.

2022. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Én csak sinsay és gateről rendeltem eddig de a cropp is tervben van.

Gate ahonnan leggyakrabban rendelek viszonylag olcsó, nagyon jó minőségű, gyors szállítás, szerintem nagyon jó cuccok vannak.

Sinsayon pedig már minden van lassan nem csak ruha ugye és ugyanazt tudom elmondani mint a Gate-ről, csak itt divatosabbak a ruhák.

2022. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget rendelek a Sinsayről, nagyon jó minőségű, jó árban. A Croppról is szoktam, azzal is teljesen elégedett vagyok. A Gate ről egyszer rendeltem, nekem nem jött be. Nem jó minőségű, és a méretezés sem volt jó.
2022. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, a croppról korábban sosem hallottam (pedig van a corvinban, elég gyakran járkálok oda:D), de most megnéztem és találtam jó pár cuccot, úgyhogy köszii.:)
2022. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sinsay

Többi túlárazott

Bár azt vettem észre hogy most a Sinsayben sincsenek olyan jó akciók mint télen, talán majd nyáron

Amikor az akciós termékekre is még százalékokat adnak, az a legjobb, nagyon sok ruhát beszereztem amikor ezek voltak :)

2022. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
71%

Én a gate-et ajánlom. Az értékelések alapján ki lehet hámozni a termék minőségét és méretezését is. Sok tartós, csini ruhám van onnan, szerintem az áruk is alacsonyabb.

A Sinsay nekem annyira nem vált be, mert nem tudok kedvenc termékeket elmenteni és sokszor volt gondom a ruha anyagával és méretével.

2022. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
a Sinsay és a Cropp ugyanazon cégez tartozik. A Cropp szerintem a minőségéhez képest kicsit drága szóval emiatt a Sinsay felé húz a szívem, viszont croppon néha akadnak tényleg jó cuccok. A gate shoppot meg ha akció van nagyon szeretem mert tényleg olcsó, viszont a méretezés ott nagyon rossz. Sokszor ugyanazon méret között is nagy a különbség. de összességében mindegyiket szeretem, leginkább a Sinsayt.
2022. máj. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!