Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem hord egy csomó...

Miért nem hord egy csomó fiatal lány nyáron szandált?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon random kérdés, de ezt vettem észre. Én is ebbe a korosztályba tartozom, azt vettem észre, hogy a tizenéves és huszonéves fiatal lányok közül sokan nyáron is edzőcipőt, tornacipőt hordanak. Nekem berohad bennük a lábam a 30+ fokokban, csak akkor szoktam nyáron zárt cipőt felvenni, ha olyan helyre megyünk kirándulni, ahol az előnyösebb, vagy ha hűvösebb az idő.

Nem sül be a lábatok?


2022. ápr. 30. 11:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon jól szellőző edzőcipők, azonkívül most divat mindenhez énekért viselni.

Mondom ezt én, aki amúgy szandált hordok nyáron.

2022. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%

Nekem olyan helyen, ami nem óceánparti/tengerparti, kicsit közönséges viselet.

Több variáció van a tornacipőn kívül, de az ilyen lábujjakat szabadon hagyó szandit, papucsot nem szeretem városon belüli szaladgálásra felvenni.

2022. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Én is csak nyaralás alkalmával veszek fel ilyen nyitott szandált, vagy papucsot utcára.
2022. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Szandiba belemegy a kosz, homok és fekete lesz a lábam, meg a Szandi is. Főleg amikor elkezd izzadni elég undorító. Na én ezért nem hordom.
2022. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan helyen dolgozom, ahova zárt cipő kell.



Egyébként hordok mindkettőt.

2022. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%

#2

Köszi, hogy általad ma is tanulhattam valami okosat, hogy egy szandál viselése közönséges városban. 🤦😒


Se anyukád, se valamelyik női rokonod se vett fel soha szandált és papucsot nyáron?


Oké, hogy te nem szereted, de legalább akkor ne is beszélj h..lyeséget.


Kérdező, ma már nem divat abban a korosztályban nőiesebben öltözködni. Nekik elég a farmersort sportcipővel. Kivételt képeznek azok, akiknek a munkája megköveteli a zárt cipőt.

2022. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%

6-os, köszi, hogy úgy érzed, ennyire tisztában vagy az életünkkel! :)


Nem azt írtam, hogy ne hordanánk ilyen cipőket nyáron. Legalább az értő olvasást gyakorold!

Tekintve, hogy általában az évzárótól évnyitóig külföldön vagyunk valamelyik tengerparton, ezért bőven sok papucsom van. De ettől függetlenül tudom, hogy bizonyos helyekre nem az az illendő viselet.

2022. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%

#7

Általánosan azt írtad, hogy "Nekem olyan helyen, ami nem óceánparti/tengerparti, kicsit közönséges viselet."


Legalább be magyarázkodj, oké?

2022. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Jav. Legalább ne magyarázkodj!
2022. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmetlen - vagy legalábbis egy zárt cipó sokkal kényelmesebb, legalábbis számomra. És nem, nem fülled be.
2022. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!