Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SHEIN pontok szerzése? Hogyan?

SHEIN pontok szerzése? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom , hogy vásárlás után kapunk pontot. De, hogy tudok meg szerezni és mennyit?

2022. máj. 1. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rendelés után ha értékeled a ruhákat, írsz róluk pár sort, ott van hogy min hány karakter. Meg feltöltesz 3 képet a ruháról. Azt hittem én ezekkel 100 körüli pontokat szereztem egy alkalommal. Ott van a shipped autó ikon, és azt megnyitva kijönnek az eddigi rendeléseid, és ott lesz h review.


Ezenkívül ha visszaigazolod az emailod kaphatsz szintén 100-at asszem, ezt nem tudom hogy lehet magadtól nekem jött róla üzenet.


Ja és a napi check ért, ott van hogy points, daily check in. Ja és még a pointsok alatt is vannak hogy tudsz szerezni, pl insta poszt, de azt én még nem próbáltam.

2022. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!