Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jár mostanában minden...

Miért jár mostanában minden nő motoros (mű)bőrdzsekiben?

Figyelt kérdés
Ez a legújabb agymenés hogy motoros ruházatot kell hordani a csajoknak?
2022. máj. 1. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Mert folyton egymást utánozzák.
2022. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy egy dzseki műbőr, még nem lesz automatikusan motoros dzseki.



Lévén az egy csomó merevítőt tartalmaz és 50 000 ft körül kezdődik

2022. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Ne viccelj, kb 10 éve divat, mostanában már nem is annyira. 10 éve tényleg minden 2. csaj ilyet hordott, ha valahol volt ruhatár, alig tudták megtalálni, volt hogy véletlen máséban mentem haza melóból vagy koncertről.

Én azért hordom, mert imádom a Ramonest, és szerintem a farmer-fekete bőrdzseki-tornacipő az egyik legmenőbb szett amit egy ember viselhet. De a motoroktól meg félek, szóval ez nem csak a motorosok viselete 😀

Amúgy meg mindenhez megy, és jól néz ki. Azért hordanak sokan műbőrt, mert a bőr baromi drága. Vagy állatvédelmi szempontokból. Nekem igazi bőr, de évekig is hordom.

2022. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Mert menő. Ja és kb. 20 éve az, pasiknál meg 40 éve, jó reggelt 😃


És amúgy igen, a motoros dzseki tele van protektorokkal, ami divatos, az max. motoros fazon, de motorra azért ne ülj benne.

2022. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én például nem azért hordom mostanában, mert sokan mások is. Évek óta tavasszal/ősszel ilyen dzsekiket hordok, mivel nagyon tetszenek, meg mást nem nagyon tudnék magamon elképzelni. Szinte minden szettemhez passzol.
2022. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekem tetszik. Ha senki más nem hordaná rajtam kívül, én akkor is hordanám. Ki a f.szt érdekel a divat, most komolyan?
2022. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ha jobb idő van, akkor csak azt veszem fel. Ebben érzem jól magam.
2022. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez ugyan olyan, mint a magában hordott leggings. Vannak akik így járnak, tehát bizonyos halmaza az embereknek egy stílust utánoz.
2022. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen.
2022. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen. :D
2022. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!