Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki hátizsákot hordani...

Ciki hátizsákot hordani fősuliba/egyetemre?

Figyelt kérdés

Egy éve volt egy gerincsérv műtétem, most már persze egész jól vagyok ,de néha fáj azért még a hátam, főleg terheléskor. Minden héten van pár olyan nap, mikor több cuccot kell vinni suliba, és a válltáska, amit eddig hordtam, kicsi hozzá. Még középiskolából van egy sportos válltáskám (oldaltáska), azt próbáltam hordani, de akkor nagyon fáj a hátam nap végére,ezért jutottam oda, hogy legjobb megoldás a hátizsák lenne. De nem ciki már ilyen korban azt hordani?

Esetleg tudnátok példákat (képen, linken keresztül) mutatni olyan hátizsákokra, amik nem túl kicsik, de nem is túrazsákok, és nem néznék ki vele hülyén?

Eastpak, Converse kizárva.


Van itt esetleg olyan, aki szintén fősulis, lány, és hátizsákot hord?


Köszi előre is!


2010. szept. 16. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy csomóan hordanak azt. szerintem nem gáz...
2010. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon ciki; manapság az a menő, ha mész a folyosón és szépen sétálnak utánad a könyvek, mint Lorenz után a vadludak :D
2010. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is azt hordtam, mert annyi könyvet kellett visszavinni vagy elhozni a könyvtárból, hogy kényelmesebb volt a hátizsák.


[link] Ez, ha laptop-ot kell vinned, akkor is jó.

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bakker fősulira miért gáz elvinni egy egyszerű adidas vagy nike táskát? Miért lenne gáz? Dönts már te h neked mi tetszik,ne érdekeljen más véleménye.. :)
2010. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyenem van....eddig még nem röhögtek ki a folyosón...agyon is ütném őket. : )

2010. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajj, dehogy gáz! A 32 éves tanárom is azzal járkál, és áá, szerintem tök szexi vele. ^^ <3
2010. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mennyire ráértek :o
2010. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
szerintem aki hülye ne menjen egyetemre
2010. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne azt nézd már, hogy ki mit tart cikinek, mert olyan dolog nincs, ami minden embernek tetszene. Egyetemen meg remélem, az emberek többsége nem annyira korlátolt és paraszt, hogy vkit kicikizzen bármi miatt is, amit hord. Egyébként csomó embernél van hátizsák, néha bőrönd is (pl. van, aki aznap jött vonattal...), főleg ha sok cuccot kell cipelni.
2010. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 09:25-ös, köszönöm a kommentedet, de nem hinném, hogy emiatt hülye lennék. Szimplán csak kikértem mások véleményét. Vannak itt ennél hülyébb kérdések is, mégis valaki feltette őket, mert kíváncsi, kételyei vannak, vagy épp segítségre van szüksége. Most akkor ők is hülyék?...


Egyébként meg lehet ,hogy én fogtam ki eddig szemét közösségeket, de ahány iskolába eddig megfordultam, mindenhol szekálták azokat, akik kilógnak a tömegből valamilyen módon. Bár állítólag nem a külső a lényeg és nem a ruha teszi az embert, az emberek többsége mégis ezek alapján ítélkezik. Persze vannak kivételek, de többségében sajnos ez van.

Ahogy megfigyeltem ez a korosztály inkább már csajos retikült/táskát vagy oldaltáskát, ún. retró vagy repülős táskát hord, hátizsákot nem nagyon látni nálunk.

Pontosan ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy megtudjam, más hogy vélekedik erről, illetve hogy máshol mi a szokás, divat, stb.


És igen, én is tisztában vagyok vele, hogy egy iskolába, főleg a felsőoktatásban már tanulni jár az ember, nem divatozni, de ma bármennyire is próbálunk elsiklani a divat, a külsőségek mellett, nem lehet. Ez már egy ilyen világ.


Mindenki másnak, aki normálisan hozzászólt, köszönöm, hogy a hülye kérdésemre pazarolta a drága idejét! A linkeket/képeket pedig külön köszönöm!

2010. szept. 17. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!