Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, hogy érzitek magatokat...

Csajok, hogy érzitek magatokat már második napja matrózblúzban?

Figyelt kérdés

Természetesen, akinek azt kell viselnie.

Én már kezdem megszokni a szoknyával együtt. A végén még egész jól is fogom magam érezni benne.


18/Lány



2022. máj. 3. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Én szerettem. Örültem neki, hogy nálunk a matrózblúz volt a kötelező. Legalább nem kellett gondolkodnom, hogy mit húzzak fel :)
2022. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sincs vele semmi bajom, majd a végén még megszokom. 😂
2022. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Sokan érzik magukat kellemetlenül, amit meg is értek, hisz semmi közük az öltözetüknek a foglalkozásukhoz.

Emiatt persze, hogy zavarban vannak.

Akinek ez bejön, az meg beteg.

2022. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy munkaruha soha nem divatos, kényszerböl kell hordani, de mi lenne a baj vele ? Mindenkin az van, még csak a sorból való kilógás sem jöhet szóba. Különben sem kell olyan nagyon sokáig hordani, azt pedíg ki lehet bírni.
2022. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Engem eddig sem zavart. Különben érzelem nem köt hozzá, de alapvetően tetszik. Ráadásul én meg szoktam nyerni magamnak azt, hogy buszozok haza és arra is várni kell néha egy órát.Szóval sokáig van rajtam.

Kitudja még a végén hiányolni fogom xd

2022. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A buszozás nekem is megvan, kedves utolsó válaszoló. :)

Mikor sulis ünnepség volt, és egész nap ünneplő kellett, akkor az utazással oda-vissza kb. 10 órán keresztül voltam matrózblúzban.

2022. máj. 4. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem már néha olyan érzésem van, hogy de jó lenne beleszeretni egy jóképű tengerészbe.
2022. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

7.

Mert a tengerészeken még jogosan is van ez az egyenruha.

Na de rajtatok? Van értelme?

Erre akartam utalni a 3-as kommentemben.

2022. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

#8

Irigykedsz? 😀

Kérdezd csak meg a szüleidet, nagyszüleidet, már akkor "divat" volt a lányoknak. Értem én, hogy férfi ruha volt eredetileg de mégsem a fiúk hordják, pedig megtehetnék.

Amúgy meg ezek szerint beteg vagyok, majd megkérdezem a hangokat a fejemben, hogy mi erről a véleményük.

2022. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

9!

Megkérdeztem már őket, azért is írtam ide a furcsálló kommentjeimet.

Főleg a nagyszüleim, a nagyapám volt matróz egyenruhában általános iskolában, ezért nem értjük, mi közük van a lányoknak hozzá..

Még csak női matrózt sem láttam.

Íme egy cikk is róla:


[link]

2022. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!